Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha meghozzak a fat akkor eleg...

Ha meghozzak a fat akkor eleg csak mondani a sofornek hogy hova boritsa le, vagy segiteni kell neki beallni?

Figyelt kérdés
ugy ertem mutogatasal segiteni neki beallni az udvarra, vagy eleg ha mondom neki hova akarom s beall magatol???

2017. jan. 10. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
aki tud vezetni az beáll segítség nélkül is,aki nem annak segíteni kell és ebbe az esetbe nem árt jó nagy távolságot tartani. Hozzánk mindig simán betolat (kamion tételbe vesszük a fát)
2017. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem árt neki segíteni a beállásnál. Ha olyan a kaputok ahova betud állni és letudja borítani a fát anélkül hogy kárt okozna valamiben akkor megcsinálja. Nálunk a ház előtt dobja le a fát, mert ott tudja csak biztonságosan dönteni a platóját. Mondjuk nem is engedném hogy az udvarba döntse le mert ott van egy fa aminek a lombjába kárt tudna tenni.


Amikor a ház elé dönti le, nem kellett navigálnom neki megmondtam hova öntse le, megcsinálta és ennyi. Persze volt olyan fuvarossal dolgom aki erre sem volt képes egyedül, jó segítettem neki fintorgás nélkül, de egy ilyen egyszerű feladatot egy óvodás is megcsinált volna.

2017. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!