Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kifogyhatott a víz a kútból?

Kifogyhatott a víz a kútból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kertes városszéli házam van és nincs víz. A városi vizet idáig nem hozták ki tehát kútvíz van ami ráadásul nagyon vasas és ha nem takatítok 2 naponta minden sárga. De most a nagyobb probléma az hogy a szivattyú nem szívja fel a vizet. Eddig homokos vizet tudtam engedni a csapból mikor előszőr meg nyitottam de most még az sem. Kimentem bele néztem a kútba és van benne a víz szint felett egy müanyag cső de a vís sokkal lejjebb van. Eddig nem néztem bele ugy hogy nem tudom hogy így kell e lennie. Kifogyhatott a kútból a víz vagy más probléma lehet? Kérlek segítsetek.

2017. jan. 17. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy esett a viz szintje.Ha 9 m nél lejjebb van a víz szintje,akkor a szívót nyomó szivattyúra kell cserélni .
2017. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy befagyott a szívattyúrendszerbe.
2017. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg van a probléma. Bevolt fagyva.
2017. jan. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!