Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A házam egyrésze salakblokk...

A házam egyrésze salakblokk téglából épült, hőszigetelni szerettem volna, de elporlik a blokk. A honlapon olvastam hogy meg kellene erősíteni. Ezt hogyan kellene? Vagy egyszerűbb lenne kiváltani az egész falat?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt hallottam a tv-ben hogy borsodban rengeteg ilyen ház épült, és elvekben hoztak ennek a cseréjére egy pénzügyi alapot. Lehetséges ez?
2010. máj. 6. 20:47
 1/1 anonim válasza:
A mi házunkat is le kellett bontani,mert martin salakból készült az alapja.Sajnos ezt meg lehet erősíteni,de sokat nem ér hosszútávon.Ha körbebetonozod,akkor is szétnyomja a kemény betont,mert kén keletkezik a salakból.Nagyon gáz volt.Ahol én lakom,abban a faluban van még több ilyen ház is,de sajnos már azokat sem csinálják meg.Elfogyott a pénz.Ha teheted cseréld ki a falat.És az utolsó salakdarabot is tüntesd el a környékről.
2010. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!