Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hővisszaverő fólia, mint...

Hővisszaverő fólia, mint talpbetét? Amit a radiátor mögé kell tenni. Hallottato már ilyesmit? Van, aki ki is próbálta?

Figyelt kérdés

Ma hallottam, meg sem fordult volna soha a fejemben.

Egy vékonyabb talpú cipőről volt szó, és ismerősöm mondta, hogy tenni kell bele formára vágott fóliát, talpbetétként.

Van is itthon, de ez tényleg használ, mikor átfagy az ember lába? :O


2017. jan. 30. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. 200 ft-ért lehet ugyanilyet venni egy csomó helyen, talpbetét néven. Van sima, szőrmés és még 1000 féle, ez nem mai találmány. Teljesen felesleges összetákolni ilyet, mert az csúszkálni fog a cipőben.
2017. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

van itthon ilyen fólia, szóval egy próbát éppen megérne, és még 200 ft-ba sem kerülne.

a csizmám talpa bundás, meg az egész, de konkrétan szétfagy benne a lábam, mikor késik a busz és 10-15 percet állok a -15 fokos betonon.


amúgy nem tudom, mikor vettél utoljára talpbetétet, én vmikor nyár végén, ősz elején, és inkább 600-700 ft körül mozognak az olcsóbbak, de a drágább meg 3000 vagy még több.

szóval bundásat vagy egyéb spécit sehol nem fogsz 200-ért kapni.

2017. jan. 30. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
azért majd ne nejlon zoknit vegyél fel
2017. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

semmiképp! :)


amúgy beírtam ezt a dolgot google-ba, és nem igazán dobott ki rá semmit, csak külön-külön a szavakat, sőt ezt a kérdést az elsők között dobta ki.

szóval olyan nagyon mégsem létezik...

2017. jan. 30. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
A polisztirol hatása megmutatkozik. Akár a padló szigetelő fóliáját is lehet belekombinálni.
2017. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Basszus! Micsoda újdonság.

Évek óta kapni mindenhol, és nekem is az van a bakancsomban már sok éve.

Egy jó tanács: a pontosan vágod ki, nem fog csúszkálni.

(Az alu legyen felfelé.)

2017. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés. Mi vesztenivalód van? :)
2017. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha ezt hetekkel ezelőtt hallom, ki is próbálom.

De épp ma érnek véget ezek a nagy mínuszok... :)


Na majd következő télen!

2017. jan. 31. 06:58
 9/11 anonim ***** válasza:

pedig de, lehet venni olcsón [link]


De nekem aztán tök mindegy, úgy csinálsz, mintha most ezzel feltalálták volna a spanyol viaszt, h a hővisszaverő fóliát használják erre. 1 év múlva pedig rájössz, hogy az alufóliából van, és elég lenne csak azt belerakni és ugyanazt a hatást érnéd el. De én inkább veszek egy normálisat a boltba

2017. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

em csinálok úgy, még véletlenül sem.

Azért, mert én most találkoztam ezzel először?

Érdekes felfogás...


Megnéztem a belinkelt képet, de ár nincs.

Hogy nem 200 ft, az fix.

2017. jan. 31. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!