Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Idősebb gyermekem kénytelen...

Idősebb gyermekem kénytelen volt eladni lakását a "dh" miatt, amit már nem tudott fizetni, ezért albérletbe költözött, így nincs állandó bejelentett lakása. Bejelentkezhet-e hozzánk állandóra, ha ténylegesen nem lakik nálunk?

Figyelt kérdés
Származhatna nekünk ebből valami hátrányunk, vagy halálunk esetén a későbbi örökösnek?

#állandó lakcím #tulajdoni jogosultság
2017. febr. 8. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hozzátok állandóra és az albit meg tartózkodási helyre
2017. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem igazán bizol a gyerekedben.
2017. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2017. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentkezhet, más tartózkodási hely megjelölésével.

Az örökösnek lehetnek gondjai, ha a bejelentéssel rendelkező gyereked nem hajlandó kijelentkezni.

De te ismered őket.

2017. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán, miért nem hazaköltözött inkább, azt nem értem.


Milyen kérdés ez, hogy származhat-e hátrányotok? Eleve származott, a megszületésével, akkor most mi a difi?


A későbbi örökös is részben ő lesz, nem?


És miért nem beszéltétek le a devizahitelről? Pont ilyenekre lennének a szülők, az élettapasztalatukkal.

2017. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

- Jelenlegi lakásunk nem akkora, hogy +3 személynek normális lakhatást biztosítana.

- Rajta kívül még van törvényes örökös.

- Ha előre láttam volna(több százezer társammal együtt) azt, ami bekövetkezett, nyilván sem ők, sem mi, mint szülők nem mentünk volna bele, ebbe a véget nem érő "őrületbe".

-Egyébként nem az volt a kérdésem, amire ilyen "kedvesen" reagáltál!

2017. febr. 12. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

18.23.


Nem akartam kedves lenni az őszinteség rovására.


Szerintem eleve a helyzet nem "normális", úgyhogy kár a +3 családtag -nem egyszerűen "személy"- normális lakhatására hivatkozni.


Hadd ne beszéljünk most a devizahitelekről és hogy kik és vajon miért vették föl. Legyen a lényeg a CSALÁD egymással való törődése. Hiszen nem is csak az idősebb gyermekről van szó, hanem úgy néz ki még a házastársáról is, meg egy gyerekről.


Intézd el a lelkiismereteddel. De megjegyzem, hogy az újabb kutatások szerint a különböző rákbetegségek elfojtott-eltitkolt lelkiismereti problémák stresszhatásaival függenek össze.

2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!