Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » RenovaStar cirkót hogyan...

Aksi22 kérdése:

RenovaStar cirkót hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

Egy RenovaStar márkájú gázcirkónk van és nem működik. Próbáltam a ki-, illetve bekapcsolással, de ugyanúgy kattog, begyullad a láng, a kattogás nem marad abba és leáll a láng. A víznyomás normális 1,5 Baron van folyamatosan. Valami ötlet, hogy hogyan lehet orvosolni a problémát?

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. febr. 10. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van víznyomás? Jártam már úgy hogy a nyomásmérő óra kiakadt, és mégse volt nyomás, azert tiltott az elektronika. Tölts rá, hátha,aztán írd meg mi volt
2017. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt 1,5 bar nyomás feltöltöttem 2 barra, de így is sajnos ugyanaz a helyzet volt! =/
2017. febr. 13. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A kijelzőn van valami hibakód?
2017. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi! Néha ha sokat ki és be van kapcsolgatva, illetve ha ki van nyitva a meleg vízcsap, akkor működik! :)
2017. febr. 15. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valahol a váltószelepnél lesz a gond
2017. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!