Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet bejelenteni azt, ha...

Hol lehet bejelenteni azt, ha a szomszéd a kazánjában háztartási hulladékot éget, ezáltal a mi egészségünket károsítja?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Bocs,de sóhivatalban .Biztos ezért van neki vegyes tűzelésű kazánja .Na ná hogy elégeti,ahogy mindenki ,aki csak teheti .Én még nem hallottam olyan rendeletről,hogy bárkihez is be lehetne menni,és ellenőrizni,mikor mit dob a tűzre .

Vegyél neki normális tüzelőt,a háztartási hulladékját meg szállítasd el a költségeden,máris nem károsodik az egészséged .Van más megoldás is,el kell költözni olyan helyre ,ahol ilyen kazánokkal nem fűtenek .

2017. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Levegő munkacsoport.
2017. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2017. febr. 17. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell jelenteni sehova ,majd a holdról figyelik ki van fűstmérgezés veszélyben .Ezen személyeknek még illem könyveket is eljuttatnak tegyék az orruk elé,és jól tudják olvasni is.
2017. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fölöslegesek a hozzászólásaid. Kérlek moderáld magadat!
2017. febr. 17. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Önkormányzatnál. Vedd fel milyen fekete füst jön ki a kéményből és jelentsd. Nálunk ablakkerettel fűtöttek és le lett állitva.
2017. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Bejelentettem az önkormányzatnál.Válaszuk,nekik nincs aparátusuk akik azt figyelik mikor milyen büdös füst jön a kéményből .Ezt is vedd figyelembe,ilyen irányú javulást majd csak a fűtésidény befejeztével lehet várni .
2017. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
61%
Ha nincs más, jobb mint megfagyni. Vegyél nekik tűzifát, aztán probléma megoldva!
2017. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha én rádobok néha pár petpalackot attól nem lesz senkinek baja. Érdekes velünk szembe a dunaújvárosi vasmű évtizedek óta okádja magából a füstöt éjjel nappal. Az nem zavar senkit. Vajon miért? De ha valaki rádob három palackot egy héten azzal ki akarja irtani a szomszédságot
2017. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Még csak most kezd az emberek egy elég kis hányada ráeszmélni, hogy a légvétel elkerülhetetlen és nagyon nem mindegy, hogy mit kénytelen az ember beszívni mások felelőtlensége miatt. De mondok egy jó példát: biciklivel igyekeztem a gyümölcsöskertembe, egy bekötőútnál találkoztam két ráérő rendőrrel, a kocsijuk mellett várták talán a potenciális gyorshajtókat, ki tudja. Alig haladtam el mellettük kb 10 perc múlva észrevettem egy hatalmas gomolygó fekete füstfelhőt a kertek irányából, mindent beterített a műanyag égett szag, nyilván ebül szerzett kábelekről égette le egy honfitársunk a műanyagot(ez már tudomásom szerint egyéb bűncselekmény gyanúját is felveti, azon kívül, hogy egyébként is tűzgyújtási tilalom volt)Gondoltam, telefonálok a rendőrségre, hogy ugyan küldjék odébb egy kicsit az unatkozó rendőrpárost, megnézni, mi lehet ez.Ki lehet találni,mi történt: bejelentő adatainak felvétele,anyja neve 3 példányban stb.Kíváncsiságból -mivel nagyon nem értem rá, csak 3/4-ed órát vártam az egyetlen út torkolatánál, ahol a helyszínt meg lehetett volna közelíteni-addig,gondolom, azután sem- nem bírt odaérkezni senki.
2017. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!