Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MI a véleményetek a Ház-mester...

MI a véleményetek a Ház-mester szolgáltatásról, a Démásznál?

Figyelt kérdés
A Démásztól ajánlgatja nekem telefonon lelkesen egy faitalember, h havi 490 forintért ők mindenre kiterjedően nyújtanak segítséget, avblaktöréstől kezdve az elektromos zárlaton át, a zárbatört kulcsig. Véleményetek, tapasztalatotok érdekelne.

2017. márc. 1. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lenyúlás!

Elhárítja az azonnali hibát(elzárja a vizet, gázt, villanyt) aztán aztán tanácsot ad, hogymilyen szakemberrel csináltasd meg!

2017. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Meg sem próbáld! 790 fizettem majdnem egy évig,(házmester plusz volt azt hiszem)2 éve szilveszter előtt 1 nappal történt áramszünet.Telefon telefon után,ami ugye kapcsolt csak nem vette fel senki. De a pénz megy a kártyáról.Aztan meguntam ,férjem bui helyett neki állt vezetéket cserélni.Az még oké hogy ért hozzá csak az anyagot kellett megvenni.De akkor miért fizettem ? Emailben is jeleztem a problémát,amire válasz sem jött.Ujev után azonnal lemondtam,természetesen még a januári ki kellett fizetni. Soha többet. Ajánlom te sem fogadd el .
2017. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legnagyobb megdöbbenésemre a csávó, aki hívott azt ecsetelte, hogy ha kijön ugye négyórán belül a mesterembör akkor meglehet azt úgyisám, h ad nekem számlát 10 ezerről, valamit bütyköl rajta és utána majd én a 40 ezret, ami ugye megmarad nekem az 50 ezerig abból megcsináltatom a haverral... mivan????Ezek az üzletkötők mindent mondhatnak? Na, itt kezdett el büdös lenni a dolog, de nagyon!
2017. márc. 2. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minket most szívattak meg ez ügyben!

Feleségemet hívták kb. két-három hete a "Call Centerből" ebben az ügyben.

Abban egyeztek meg, hogy küldenek egy tájékoztatót, ami alapján eldöntjük, hogy kívánunk-e élni az ajánlattal.

Tegnap jött egy levél, benne a prospektus(ami alapján döntenünk kellett volna!) és egy tájékoztató, miszerint köszönik a belépést és március egytől él a kockázatvállalásuk!!!

Tizenöt napon belül vissza lehet vonni a szándékunkat, de a levélen egy deka dátum, aláírás sincs!

Most próbáltam E-mailen lemondani(mivel így is lehet), kíváncsi leszek a fejleményekre!

2017. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Másik szolgáltató is így próbálkozott! Össze-vissza beszélt az ügyintéző!

Kiderült hogy a tájékoztató maga a szerződés és HA NEM AKAROD AKKOR LEMONDHATOD! Vicces!

2017. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!