Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S. Lehet elrontottam a...

S. O. S. Lehet elrontottam a mosogatogepet?

Figyelt kérdés

Vendegsegben vagyunk, szoval meg csak nem is a sajatomat.

Este ki akartam venni az edenyeket, de az off helyett veletlenül a play-t nyomtam meg. Gyorsan kinyomtam, de nem akarta elfelejteni a programot, ujra akarta kezdeni, igy nem engedi kinyitni az ajtot meg kikapcsolt allapotban sem.

Gondoltam ma bekapcsolom es a legrosszabb esetben hagyom ujra elmosogatni es ha lejar akkor mniden ok. De most meg el sem akar indulni, viszont percenkent csippan egyet. Lehet be lett idözitve, es kesöbb elindul? 9, 6, es 3 ora van rajta, a 3-ra van allitva. A hazigazda meg nem tud rola, este kesön jött haza, most dolgozik.


2017. márc. 17. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Típust leolvasni, kezelési útmutatót megkeresni első lépcsőben szerintem.

Ha papíralapon nincs, akkor a neten biztosan találsz hozzá.

2017. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem rontottad el. Amíg a gazda használni fogja, megjavul. És mindent tagadj le.
2017. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, de nem fogom letagadni :-) Ha megjön, elmondom mi törtent, bizom benne ,hogy tudja orvosolni. Azota lejart a 3 ora, de meg mnidig csipog. Remelem a kedves vendeglatonk csak mosolyogni fog, es egy gombnyomassal elintezi. Inkabb mar nem nyulok semmihez.
2017. márc. 17. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kihúzni és visszadugni a konnektorba? Vagy a kikapcsolás alatt ezt értetted?
2017. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy fest a dolog, hogy lehet nem en rontottam el a gomb nyomkodassal. Szarul zarodott eddig is az ajtaja, valoszinüleg beragadt. Legyintett ra a hazigazda, azt mondja mar regi, es olcso volt. Kerestem a konektort amugy, de valoszinü a butorzat mögött van. De szerintem mas baja van, es veletlen, hogy pont nalam adta meg magat.
2017. márc. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!