Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A 3. kerületben mikor melyik...

A 3. kerületben mikor melyik részen van lomtalanítás? Albérletbe kellene egy-két kissebb bútor.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most költöztünk egy 3.kerületi gyéren bútorozott albérletbe, kellene még egy két bútor (szék, tévéállvány stb.).. (persze ha a kissebbségtől hozzáférünk majd)

2017. márc. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az. Egyből rátelepszenek mindenre.

A másik meg az, hogy én nem vinnék haza használt bútort, mert ha hazaviszel vele egy pár ágyi poloskát például, akkor sokkal többe kerül kiírtani, mintha vettél volna néhány olcsóbb ikeás bútort.

2017. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem a használt,, koszos ágyneműt szeretném hazahozni... Maximum a fa-szú tud hazajönni egy székben :-) Az pedig manapság elég ritka már :-) Ezen kívül hiszek az újrahasznosításban, ami nem rossz dolog.. Tavaly előtt is voltam már lomtalanításnál kint, pl. nagyon jót beszélgettem egy informatikus sráccal, aki már összeszedett egy rakás laptop alkatrészt, valamint van egy művész (festő és szobrász) ismerősöm, aki a lakása nagy részét így rendezte be és roppant eredeti dolgokat tud csinálni a kacatokból. A Hypo-t meg ezer éve feltalálták. Sajnos ezért nem szeretek vaterázni sem, mert tudom hogy sokan a lomtalanításnál összeszedett dolgokat adják el. Olyan dolgokat dobnak ki néha, hogy el se tudnád képzelni...(Példa erre barátnőm idős édesanyja, aki kiöntött egy szerinte kacatos (gondolta így gyorsabb, mint kiüríteni)fiókot lomtalanításnál. Sajnos csak később tudta meg, hogy a lánya elsőáldozásra és bérmálkozásira kapott összes aranya benne volt. )
2017. márc. 18. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitázom ezen.

Az ágyi poloska pont a bútorok fa részében telepszik meg.

De te tudod....

2017. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és hallottam olyat is, hogy valaki vett antikváriumban jó drágán egy régi szekrényt, amiből a szúvak áttelepedtek a vadonatúj parkettájába, kb 100 ft volt a kár....
2017. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék ilyenen vitatkozni.. optimista vagyok és abban bízok, hogy nem az a réteg fogja kipakolni a lomokat, mert annak gondolom nem sok van(vagy csak az van) aki bolhákkal, szuvakkal és ágyi poloskákkal él együtt.. mindenben van valami rizikó.... Mindenesetre köszönöm a választ, tudom, hogy csak előrelátó vagy a tanáccsal.
2017. márc. 18. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:

egyébként most lesz,

III. kerület - március 16-28.

[link]

2017. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm ezt tudom, csakhogy én területenkénti időpontokra lennék kíváncsi! Minden részén más napon van, és elég nagy kerület. Itt ahol lakunk, gyenge szokott lenni..
2017. márc. 18. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Láttam a híradóban egyik nap, rákerestem, megtaláltam, és milyen ironikus, hogy pont a III. kerületben történt: [link]


Szerintem sajnos nem nagyon fogtok hozzáférni, mert a cigányok már előtte egy-két nappal megjelennek a környéken, s ha már kitettek valamit az ott lakók, akkor ők úgy gondolják, hogy az az övék, s mindegyik lomkupacnál marad egy őr. Ha fizetsz neki, akkor vihetsz csak el valamit. Röhejes amúgy. Ha jól tudom, minden lom az FKF tulajdona.

2017. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
azé a lom aki hatékonyabban őrzi.
2017. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!