Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eldugult a vécé és áll benne...

Eldugult a vécé és áll benne a koszos víz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam ecetet önteni bele, attól kicsit lejjebb ment, de ha engedek rá egy kis vizet, megint megtelik, megint tele lett és már nem akar lejjebb menni, pedig önttöttem még bele ecetet. Pumpa sem segített, csak még több víz lett.

2017. márc. 28. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyúlj bele, valszeg ott lesz a hajlatnál valami...
2017. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pumpa akkor hatékony, ha légmentesen zár. Ha nem megy pumpával, hosszú gumikesztyűvel nyúlj be.

Ha találsz valamit próbáld kiszedni, ha nem akkor két lehetőség van.

1 vegyi tisztító(lefolyótisztító) sok dolgot szétmar, papír, haj, zokni.

2 csőgörénnyel szilárdabb dolgokat is ki lehet tisztítani, ez olyannak van aki ezzel foglalkozik.

2017. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben megoldottam valahogy, kimertem egy kis vizet és utána pumpáltam, attól lement a többi víz.
2017. márc. 28. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
De minek öntöttél bele ecetet???
2017. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Onts még bele szódabikarbonát, rá ecetet> Ha megszűnik a pezsgés, akkor meleg (nem forró) vizet, és utána pumpáld újra. Akkor a csőben levő dugulás is megszűnik.
2017. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!