Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Londonbol m. o. -ra autoval...

Londonbol m. o. -ra autoval utaznek. Hogy kezdjem es hol?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
a ház elött kezdjed, ahol laksz és azzal, hogy beszállsz az autóba. (csomagot elöbb rakd be)
2010. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bécsben, és akkor tök gyorsan itt leszel!
2010. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a google.maps útvonaltervezőjével könnyen megnézheted merre kell menni.

beírod az indulási helyet és az érkezései helyet, meg hogy autóval akarod megtenni a távot, és kiír mindent.

2010. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kocsival akarsz indulni akkor nem árt beszerezned a GPS-t..(nélküle sokszor elfogsz tévedni)

Ha ez van akkor csak írd be a két címet.Ahonnan indulsz és ahová érkezel.A GPS szépen mutatja az utat.Tudom,mert mi rendszeresen kocsival járunk haza Anglia-Magyarország útvonalán..

JA! és még valamit!Ha komp is van az utazásodban akkor nem árt a kompjegyet előre megvenni...

2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

benzinkúton ...kérd tele! ;)


amúgy tényleg GPS

2010. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
vegyél jegyet a kompra, mert anélkül elég nehezen jutsz át, ezenkívül nemárt egy gps, de ha nincs térképen is meglehet nézni, nem egy nagyon bonyolult dolog. jo utat
2010. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:58-nak..

Autóztál már fél Európán keresztül?Hogy nem nagy dolog??

Mi GPS-sel is eltévedtünk legalább kétszer.egyszer Luxemburgban mentünk rossz sávba,majd Franciaországban fordultunk le a rossz sávba..de szerencsére nem kellett órákig menni,és pár méternél vissza tudtunk fordulni..

Ezért jó ha van GPS..A kompjegyet is jó ha jó előre megveszed,mert minél közelebb van az induláshoz annál drágább lesz...Német autópályán meg el ne aludj:) mert iszonyú hosszú és unalmas autóút...

2010. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-12 17:46



Én nem, mert nem én szoktam vezetni, mert még csak 2éve van jogsim.(19 vagyok)

Apukám úgy odatalált Angliába Londonba (kint élő unokatesóm címére), hogy itthon megnézte a térképet és útközben még kétszer kb.

Görögországba 3 útvonalat tud fejből (kb 3szor voltunk különböző helyeken).

Még azt is megmondja, hogy mennyi az autópályadíj.

Németországba szintén. Vagy akár Ausztriába.

Magyarországon meg szerintem még sosem tévedt el.

És nem, nem sofőr, nem kamionos. Székesfehérváron dolgozik:)

Ennek ellenére kapott tőlünk ajándékba egy GPS-t, de még nemvolt alkalom használni, mert eddig ahova mentünk fejből tudta az utat.

2010. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!