Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésem volna...

DonGino kérdése:

Egy olyan kérdésem volna hogyan tudom feltölteni a nyomást a gázkazán készüléken? (Beretta Smart 24 csi)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyet kérdezel sehol :D


Bunkóságot félre téve:

Egy teljesen másik kazánnal ugyanez volt a problémám, s döngettem a mellkasom hogy elég nekem csak elmondani. Mivel nem mondták el, hívtam olyat aki csinált már ilyet. Már nekem is megy, csak 1-2 olyan dolog előjött a töltés közben (inkább előtte) amit még megkérdezni sem tudtam volna és szét durrantottam volna a kazánt.


Hívj szerelőt, 4-5 ezer forintot megér.

2017. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A használati utasításában nézd meg. Nekünk Ferroli van, azon csak egy csapszerűséget kell megnyitni, aztán visszazárni. Szóval nem egy bonyolult művelet. Igazából amikor beszerelték, akkor kellett volna megmutatnia neked annak, aki beüzemelte és átadta.
2017. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi segitőkész embert :D Ha kombi kazán, az alján keress egy kerek csapot, azt kell megnyitni, azaz balra tekerni, ha megfelelő a nyomás amit az óra mutat, akkor elzárod
2017. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!