Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy ha a...

Hogy lehet az, hogy ha a felső szomszédság kinyitja a vizet lehúzza a wc és nálam pörög az óra?

Figyelt kérdés
A hidegvízóra lassan,de pörög hallom hogy megnyítják a vizet és az óra is elindul pörögni .Tisza ideg vagyok vajon lopják vagy valmi hibás ?
2017. ápr. 27. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Én is ismerek egy ilyen lakást, de ott a tulajdonos amikor észrevette, azonnal átszereltette.

Ez rendszerint azokban a házakban fordul elő, amik "tanácsi" tulajdonban voltak és még ingyen ment a víz.

Akkor kötöttek ide-oda, ami a legegyszerűbb, legközelebbi lehetőség volt és így maradt.

Aztán jöttek a vízórák, de a vezetékeket a kutya nem ellenőrizte, így jó eséllyel te fizeted a szomszédod vizét, ha ilyen házban laksz.

2017. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most vettem észre ,hogy ha szomszéd kinyitja a vízet akkor az ellentétes írányba forog .De ha én nyitom meg a vizet jó irányba forog az hogy lehet ? Egyedül élő nő vagyok sajnos nem értek hozzá nem rég költöztem ide .
2017. ápr. 27. 22:53
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha a te vizoraágadban van elzáro, akkor zárd el és választ kapsz a kérdésedre.
2017. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem várjuk meg, míg jön erre egy vízszerelő szakember, az a furfangos vízórádra is talán tud válaszolni.

Én el nem tudom képzelni, hogy miért forog visszafelé, de legalább nem te fizeted a vízfogyasztásukat.

2017. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan forog visszafelé, vagy csak párat fordul? Ha az utóbbi, akkor az normális, ilyenkor a szomszédod felé nem csak a főágból megy a víz, hanem a te lakásodból is, de amint helyreáll a nyomás vissza is folyik oda a víz.
2017. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha elzárom a vizet akkor nem forog sehova. Ha kinyitom és felettem megnyítják a vizet akkor addig pörög visszafelé amig használják.
2017. ápr. 27. 23:24
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Akkor te lopod a vizet.
2017. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nem lopok kikérem magamnak ! Mint írtan nem rég költöztem ide és én ha használom jó irányba pörög én csak kiváncsi vagyok és nem tolvaj !
2017. ápr. 28. 08:45
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az # 5-ös válaszban feltett kérdésre próbálj meg válaszolni.

Párat fordul a kis kerék, vagy végig, sokáig?

Ha csak megindul és leáll, akkor az normális, mert ha a szomszéd vízhasználatánál lecsökken a nyomás a rendszerben, akkor egy minimális mennyiség visszafolyik a te lakásodból, aztán elzáráskor meg ugyanannyi vissza a te rendszeredbe.

2017. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9
2017. ápr. 28. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!