Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen bunkónak...

Miért kell ilyen bunkónak lenniük a szomszédaimnak?

Figyelt kérdés

10 emeletes panelban lakunk. A felettem lévő úgy érzi hogy a lakás egy barkácsműhely ahol egész nap kalapálni meg dübörögni kell,még akár hajnalban is ha olyan kedve támad. Ma reggel ötkor is arra keltem hogy zuhogott egyet az emelet(ilyenkor nem tudom elképzelni hogy mit csinál ami ekkora zajjal jár,de leginkább ahhoz tudnám hasonlítani amikor valaki ledob a konditeremben egy 100 kilós súlyt a földre).

A mellettem lévőnek pedig minden hétvégén átjön hozzá egy ismerőse,aki olyan hangosan beszél hogy én tisztán hallom hogy mit mond és akár hajnalig is képes elüvöltözni a szobafal mellett.

De nem értem hogy miért nincsenek tekintettel a másikra? Miért kell ilyen bunkónak lenniük?


2017. máj. 15. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy zuhog az emelet? Az eső tud zuhogni.


Panel gyönyörei.Költözz.

2017. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Mert ők ilyenek. Nem hiszem hogy azért, hogy kicsesszenek veled, hanem mert nem tudják h amit csinálnak nem helyes vagy nem tudom. Vannak ilyen neveltenek, zakkantak, megváltozni nem fognak, szóval szerintem is a legjobb ha elköltözöl. Tedd fel a kérdést magadnak: el bírod viselni őket? Vagy jobb lenne máshol lakni?
2017. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Előző vagyok: *neveletlenek
2017. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Mindenhol vannak ilyenek. Kertes házban a szeméttel tüzelők, idegbeteg kutyákat tartók és persze a bulibárók viszik a prímet, egyszerűen leszarják a másik ember baját.

Hogy miért nem zavar ez engem? Mert azzal, hogy zajonganak, engem is feljogosítanak a zajongásra. Vonyít a kutyád egész éjjel? Nem baj, van füldugó. Cserébe nekem kukorékol a kakas, és szúnyoggal teríti be a környéket a kerti tó. Nyomatják a zenét éjjel? Én nyomatom nappal. Szeméttel tüzelnek? Én pedig avarral, de a füstölő sem pihen amikor disznóvágás van.

Senki nem jelenti fel a másikat, mert mindenki csinál olyat, amiért mehetne a feljelentés.

Te se szarozz és ne maradj egy hangoskodónak se adósa.

2017. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Fölöttünk a nappaliban egy 10-15fős fiú banda szokott meccset nézni, utána pedig maradnak házibulizni ha nyert a csapatuk... persze minden gólnál lábdobogás és ordítás...

A kisszobában meg közben a tüdőbeteg apját kell hallgatni, ahogy éppen haldoklik.

2017. máj. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%

Zavar a szomszéd?

Sebaj, én még bunkóbb leszek, mindenféle szabálytalan és törvénytelen dolgot művelek, hadd szenvedjen más is!


Gratulálok ehhez a mentalitáshoz!

És gondolom te egy intelligens embernek tartod magad.

Pedig nagyon messze állsz tőle.

Ez kölcsönös, adok-kapok.

Ha ilyen paraszt vagy, akkor mit vársz, miért legyenek tekintettel rád? Te sem vagy tekintettel senkire.

Normális, értelmes ember nem így viselkedik.

Csak a legalja.

2017. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, lőjük halomra őket aztán csend lesz, nem? A jó civilizáció!
2017. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

És még le is pontoznak, mert ennyi örömük van az életben! :D

A kultúra utat tör... :D

2017. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hisztizz, hülye vagy. Fogadd el.
2017. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!