Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miert vannak remalmaim illetve...

Miert vannak remalmaim illetve miert nem szeretem az alberletemet?

Figyelt kérdés

2 csajjal lakom egyutt alberletbe egyetem idejen. Az utobbi idoben valamiert szinte rosszul vagyok,ha vissza kell menjek.

Eleg kicsi a szoba, sok butorral, barna-sarga festessel. Jopar alkalommal ejjel arra keltem fel, hogy valami bogar maszkal a foldon. Azota amikor ott alszom minden oraban felebredek, vagy 3-4 orakat alszom ejjel.

Es ujabban remalmaim vannak, amikor vissza mell menjek. Ott tartok, hogy most szesszio alatt 1 napert is hazajovok. Ez a hetem is ugy nezett ki, hogy vasarnap felmentem, kedd reggel hazajottem, szerda este visszamentem, csutortok delutan hazajottem penteken visszamentem es ma este megint hazajottem.

Nevetseges ennyit utazgatni(masfel ora az ut), de egyszeruen nem tudok ott se tanulni, se aludni. Masok mind kerdezik, hogy miert jarok annyit haza, amire csak annyit tudom mondani, hogy mert ott nem tudok tanulni.

Miert vannak ilyen erzeseim?


2017. jún. 10. 20:18
 1/1 anonim válasza:

Szia! Erre a kérdésre a választ csak magadban találhatod meg, mi nem tudunk pontos választ adni, de segíthetek, hogy körvonalazódjon a megoldás:

-Talán valami többre vágysz egy szobánál, otthonosabb házra

-Talán ez az első, hogy nem a saját otthonodban (szülői ház) élsz, ezért idegennek érzed a környezeted és el akarod taszítani magadtól

-Talán a társaság nem megfelelő

-Talán bezárva érzed magad

2017. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!