Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség a c24 e és az...

Mi a különbség a c24 e és az f24 e között? Ilyen kazanunk van és itt azt írja hogy zárt egesteru, akkor tavaly miért jelzett a szén-monoxid jelző?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 10. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is mi az hogy ilyen kazánod van? Ez két tipus.
2017. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt kérdeztem mi a különbség a kettő között, mert ezalatt vám egy kép és olyan kazán van nekünk.
2017. jún. 10. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a leírásban hogy az egyik zárt a másik nem. Na most innen én nem tudom neked melyik van. Miért nem nézed meg a kazánon a tipusát?
2017. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyik turbós és kifelé nyomja az égésterméket,és ezen a kivezetésen szívja be is az égéshez szükséges levegőt .

A másik kéménybe nyomja az égésterméket,az égéshez szükséges levegőt onnan használja el,ahol a kazán van .Ha ez a helység

jól van lezárva a bejövő levegőtől,akkor megfordulhat a légáramlat a kéményben .Ekkor bejelezhet az érzékelő .

Hogy most melyik betű melyiket jelenti,meg nem nézem,mert nálunk is valamelyik van .

2017. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő írja....a c kéményes az f meg turbós
2017. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ

A RENOVA F 24 E zárt égésterő, a RENOVA C 24 E kéményes falra szerelhetı kombi

kazán, ami központi főtést és azonnali melegvizet szolgáltat. "

2017. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!