Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan átfolyós vízmele...

Létezik olyan átfolyós vízmelegítős csaptelep ami nem átverés? Delimano és társain nem győztek meg.

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Mofém-nél nem adnám alább.
2017. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy rokonom több mint két éve használja a Delimano-t konyhai mosogatóra szerelve és meg van elégedve vele.
2017. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es. Nem találtam Mofémes vízmelegítős csaptelepet. Megírnád ha te tudsz ilyenről? Köszönöm.
2017. jún. 27. 00:15
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es. Jól hangzik, de rengeteg rosszat is hallottam. Ezért nem tudom eldönteni vegyek-e.
2017. jún. 27. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű szerkezet, a bekötése sem bonyolult. A hátránya, hogy a forróvizet csak lassan csordogálva tudja folyamatosan biztosítani, de a mosogatáshoz szükséges kézmeleget tudja tartani. A rokonomnál mindenképpen gazdaságosabb ennek a használata, mert náluk a bojler 7-8 méterre van a mosogatótól, így elég sok vizet kiengedtek mire odaért a meleg. Ebből szinte azonnal jön a melegvíz.
2017. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 K...László ***** válasza:
Delimano életveszélyes! Továbbfejlesztett változata e-bayen kapható 7000 ft körül, heater faucet, erre kell rákeresni.
2017. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem....:(
2017. júl. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!