Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül medencét...

Kérdezlek kérdése:

Mennyibe kerül medencét épittetni a kertbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy medencét a kertbe, méretét még nem tudom mekkorát, mert az az árától függ, csak sajnos én nem találtam az árakról információkat. Nem a felfujhatos, hanem beépitett medencére gondoltam. Illetve az is érdekelne hogy mekkora a fenntartási költsége.

Bármilyen hasznos választ szivesen fogadok. Köszönöm!



2017. júl. 14. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"méretét még nem tudom mekkorát, mert az az árától függ"

Hát az ára meg a méretétől függ.

De kb 75-100ezer/m2 árral alap hangon számolhatsz.

2017. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Épített medencéből is van ezer fajta.
2017. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is olvastam, hogy van műanyag, beton, stb.

Hát igazából nekem arra kéne, hogy nyaranta tudjak néhány hosszt leuszni, vagy esetre medencés "partyt" tartani, de az fontos hogy tudjak benne rendesen uszni, ne csak a derekamig érjen a viz.

2017. júl. 14. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
25 méteres is lehet és az is millás is lehet.Tudd meg,kérdezősködj magadtól,beszéljétek meg,hogy milyen legyen és talán valaki a kb összeget megmondja nektek.
2017. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én igazából fél-1 millió között szánnék rá.
2017. júl. 15. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:

"Hát én igazából fél-1 millió között szánnék rá."

Az kb. a földmunkára meg a kavicságyazatra elég lehet!

2017. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

"Hát én igazából fél-1 millió között szánnék rá."


Ennyiből pont tudsz egy ilyet venni:


[link]

2017. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ért akkor mennyibe kerül a medence épitése? Mert igazából nem tudom, azért is az volt a kérdésem, hogy mennyi. Elsőre 1 millió forintig gondolkodtam, de sokak szerint ez kevés. Viszont akkor azt szeretném kérni hogy tréfás képek helyett használgató információval lássanak el hogy mennyibe is kerülhet. Köszönöm!
2017. júl. 16. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Például itt válogathatsz. De ezekben igazán úszni nem fogsz tudni. Ne csak a medence árát nézd, válogass a kiegészítők közül is.


Ne egy normális épített medence ennek lazán van az 5-10 szerese.

2017. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Masfél méteres mélységű medencébe hosszokat lehet uszni szerintem, igaz kényelmesebb nagyobba.

Szerintem ezek se rosszak, bár nem tudom műanyag mennyivel rosszabb mint a többi.

2017. júl. 16. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!