Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyanús szomszéd, hol kapható...

Gyanús szomszéd, hol kapható ilyen?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom, és napok óta furcsa hangok és szagok jönnek a szomszédtól. Magas, körülbelül 3 méteres kerítés választja el a két kertet, úgyhogy át nem látok, hogy mi történik ott. A viszonyunk sem túl fényes, úgyhogy rákérdezni sem akarok, évek óta nem is beszéltem velük. Viszont égek a kiváncsiságtól, mindenképp szeretném kideríteni, hogy miben mesterkedik. Létrám ugyan van amivel átlátnék, de egy korábbi baleset miatt rá se merek állni, meg nincs is aki tartsa nekem. Úgyhogy azt terveztem, hogy ha lehet kapni az IKEA-ban ilyen összeszerelhető fa vadlest, akkor egy olyat beszereznék, felhúznám a kerítés mellett és arról átleskelődnék. Az online IKEA katalógusban viszont nem találtam ilyet, pedig skandináviában tudtommal sok az erdő meg a vadon élő állat, úgyhogy gondoltam csak gyártanak ilyet is. Tudja esetleg valaki, hogy kapható-e ilye ott, vagy akár máshol? Köszi előre is.

2017. júl. 25. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
:D :D
2017. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne fárassz! :D :D :D


(Rossz a kategória, a "Humor"-ban a helye!)

2017. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmas, tirpák, bunkó.
2017. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért emelt a szomszéd 3 méteres kerítést? Érthetetlen mi? Mi a fax közöd van mit csinál a szomszéd? Áldom a Jóistent hogy nincs szomszédom.
2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Igaz nő vagyok,éppen szabadságon,de én segítek neked egy akkora kört csinálni a kerítésen,hogy beférjen a fejünk,és leskelődjünk.Mivel minden ember egy,ezt hangoztatja az ezotéria,jogunk van tudni mit csinál a másik :D
2017. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az IKEA-nak nem az a célja, hogy olyan termékeket árusítson Magyarországon, amire Skandináviában szükség van. :D
2017. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Barkácsolj egy periszkópot, egyszerűbb.:-)
2017. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"A viszonyunk sem túl fényes..."

Amit leírtál és szeretnél, -azok után nem is csodálkozom!

2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
38%
Esetleg ablakból/erkélyről nem tudsz leskelődni? 😂
2017. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Biztonsági kamera lenne a megoldás, bár nem tudom, mennyire törvényes a szomszéd udvarát figyelni vele.
2017. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!