Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék az ajtómhoz...

Hogyan tudnék az ajtómhoz kulcsot találni?

Figyelt kérdés
Anno mikor megkaptam a szobám, apám elrakta a kulcsokat, és ma már biztosan nincsennek meg. Elzett zár és tudom, hogy valamiféle szabvány, amit külön is meg lehet vásárolni (tömör vaskulcs). Sajnos nem értek a témához, de érdekelne, hogy honnan lehet rájönni, melyik számú kulcs való bele? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. aug. 1. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Veszel másik olyan zárat egy barkácsban és 5 perc alatt kicseréled.Ha hengerzáras,akkor kifúrod a betétet és csak betétet veszel.

Nem egy nagy dolog.

2017. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szobához nem hinném, hogy hengeráras betét van.Ezekbe lővér zár van. [link]

Nézd meg a kulcslyuk mintázatát, aztán rajzold le, azt menj el egy kulcsmásolóhoz, ott tudnak adni minta alapján. ha mégsem volna teljesen jó, pontosítás végett kitudják cserélni neked.

2017. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az a lapos fajta kulcs kell bele. Sajnos nem vagyok egy szaki (18/lány :D), de ez a rajzolós nem rossz ötlet. Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz :)
2017. aug. 1. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:

próbáld így keresni. [link]


ha ilyesmi volna mégis, azt csak kifúrni lehet: [link]

2017. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem lővér lesz.
2017. aug. 1. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem abból vennék potom áron egyet és máris van pótkulcsom is és nem kell szrakodnom.
2017. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szarakodás az, amikor egy ezerszer átfestett ajtóból kivésed a zárat, aminek a helye látszani is fog. Nem beszélve, hogy egy kulcs nagyságrendekkel olcsóbb és nem kell zárat szerelni, csak a profil alapján megvenni.
2017. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megint szarakodsz.
2017. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom :) nagyon könnyű volt kicsavarozni a zárat, elvittem egy kulcsmásolóhoz, ahol mondták, hogy 40-es kulcs kell bele, 700 ft-ból megúsztam az egészet :) visszatenni is könnyű volt
2017. aug. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!