Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hőségben kereszthuzat napközbe...

Hőségben kereszthuzat napközben, vagy minden ablak zárva?

Figyelt kérdés

persze tudom, hogy elvileg csak éjjel szabadna szellőztetni, de nem bírom ki, hogy ne nyissak ablakot és ne legyen legalább kis kereszthuzat.


nem tudom, ki hogy van ezzel.



2017. aug. 1. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk zárva van minden ablak, a sötétítők is elhúzva. Teljesen felesleges szerintem nyitva hagyni, mert nem a hűvös huzat jön be csak a meleg. Tapasztalat. Nyitott ablak mellett még melegebb van mint egyébként. Este amikor kicsit lehűl , na akkor jöhet a kereszt huzat.
2017. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközben zárva, minden roló leengedve amikor nem vagyok otthon, amikor otthon vagyok akkor ott ahol tartózkodtok félig felhúzni. Éjjel rolók fel, kereszthuzat.
2017. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napközben csíkosra engedett redőny, bukóra vagy résnyire nyitott ablakkal abban a szobában, ahol hosszabb ideig vagyunk. Így nem lesz elhasználódott, rossz levegő, viszont a forróság sem ömlik be az ablakon. Este 9 felé redőnyök fel, összes ablak sarkig kitárva, kb reggel 8-ig. Persze egy idő után halál mindegy mit csinálunk, átmelegszik a lakás, de meg kell próbálni minél inkább kitolni a felmelegedés idejét.
2017. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kereszthuzat?

Meg sem mozdulna a levegő, csak dőlne be a forróság.

2017. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg múlik azon is, milyen tályolású a ház és hogy hol van... a mi lakásunk egy városszéli panel hosszában észak-dél tájolással egy tó szomszédságában, keletre és nyugatra is néz ablakunk, ha mindkettő nyitva, egész nap van hűsítő légmozgásunk(9. Emelet)...

Haveromék lakásának mind a 3 ablaka dél felé néz(4emeletes 4.emeletén), gyakorlatilad 0 a légmozgásuk és aktív 35 fok van jelenleg a lakásban...

2017. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetőtérben minden roló lehúzva, lent behúzva a sötétítők. Éjszaka fent minden tetőtéri ablak nyitva van, szúnyogháló kerete feltéve. Az egész ház szellőzik reggelig, 8-kor vannak bezárva az ablakok.
2017. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!