Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Folyton leskelődő, mindent...

Folyton leskelődő, mindent tudnó/tudni akaró szomszéd idős néni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A szomszéd öregasszony folyamatosan kukkol! Nagyon idegesítő, folyton minden egyes pillanatban amikor nincs jobb dolga azt nézi én, vagy épp a többi családtagom mit csinál. Nagyon pofátlan, ma is egész nap le volt húzva a redőnye, de épp most este, amikor kimentem játszani a kutyámmal (egész nap nem voltunk itthol) felhúzta a redőnyt, a függönyt pedig trükkösen elhúzta. Igazából csak azt szeretném, illetve szeretnénk a családommal, hogyha végre leszállna rólunk, hihetetlen idegesítő. Kepzeljétek csak el: hazaértek, hullafárattan, az otthonotokba, de nincs nyugtotok mert kimentek pl a konyhába inni és arról is tud, hogy épp te mit csináltál a konyhában. Vagy ha mennél kirándulni egyből ő, akinek semmi köze semmihez kérdezi meg, hogy MÁR MEGINT hová mész. (További sztorik a drága szomszéddal👇🏻)

2017. aug. 1. 20:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

(Bocsánat elírtam: *Tudó)


1. Sztory: barátnőm ma mesélte, hogy minap volt náluk ez a nő, (nevén Iren néni) és mondta barátnőm anyukájának, hogy idézem; "Ha éppen nem a tv-t nézem, azt nézem az ablakomból, hogy mit csinálnak a *mi nevünk*-ék. Meg aztsem értem, minek kell ilyen BÖSZME DÖGÖKET (értve a kutyáinkra, akiket szinte úgy kezelünk, mintha emberek lennének) puszilgatni, meg simogatni, meg egyeltalán tartani őket." Mintha annyi köze lenne hozzá, hogy mit csinálunk.

2017. aug. 1. 20:57
 2/11 A kérdező kommentje:

2.Sztory:

Édesapám jött haza a munkából és bejárt az autóval az udvarba. A konyhánk ablakán pedig tökéletesen belát az ,Iren', az a néni. Vagyis belátott volna ha apa nem áll oda az ablak elé az autóval. Erre jön át a néni: "*apa neve* állj el a konyhátok ablaka elől, mert nem látok át!"

Hát mondom ez már több a sokknál.



Mit lehetne ilyenkor tenni? Beszélni már beszéltünk

2017. aug. 1. 21:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Vele párszor, de nem hatott rá.
2017. aug. 1. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Meztelenül állj(jatok) az ablakba/kertbe.

Én még azt is megcsinálnám, h meztelenül az ablakban rottyintanék egy bilibe és közben figyelném, hogy néz-e, ha igen, szrás után átvinném a bilit megmutatni, de félmeztelenül

2017. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Etesd meg a szeme láttára a kutyát valami extra finomsággal, hadd csorogjon az Irén nyála. Valamint gondozd a szőrét úgy hogy közben látja. Ami idegesíti azt fokozd.
2017. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha esetleg a hentesnél összefutnál vele akkor mikor kéred a húst amire szükségetek van akkor jegyezd meg hangosan hogy "De szépet adjon mert a kutyusoknak lesz!"
2017. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy ilyen szomszédom. Például idegbajt kapott attól hogy én szerinte nem járok el dolgozni, mégis jól élek évekig is. Persze nem tudta hogy otthon dolgozom és nem is mondtam meg neki hogy hadd idegeskedjen. Sőt ha felújítottam a lakáson valamit akkor gondom volt rá hogy meglássa amit megvettem. Mivel idegesítette hogy "nem dolgozok" mégis mindenre van pénzem. A végén már azt újságolta minden szomszédjának hogy valami nagy bűnöző lehetek. Még rendőrségen is jelentgetett, persze jót röhögtem rajt a rendőrökkel együtt, mivel még egy árva tilosban parkolás sincs a rovásomon annyira tiszta vagyok, de ez a hülye másképp gondolta. Persze utána befogta a száját mikor tájékoztatták hogy ő viszont jobb ha kussol mert amit csinált az rágalmazás volt. Onnantól kezdve normális lett mert rádöbbent hogy kettőnk közül csak ő követett el valamit.
2017. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

6-ra:

"Na, daráljon le egy kiló bélszínt, a macskámnak viszem"


(Voga-Turnovszky: Hú, de kínos)

2017. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha bevállalós vagy akkor told le a gatyádat, fordíts hátat neki és kezdj el hájóldózni, mintha valami dolgod lenne, tépkeded a gazat pl., közbe hadd nézze a p--csdat. Aztán egyszer csak egyenesedj fel, néz felé, mosolyogj és integess neki és köszönj, csókolóm Irénke néni !
2017. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az ő ablakai az udvarotokra néz, rakjatok be egy nagy tárgyat az ablak elé, de ne érjen a falához. Így semmit se tud tenni, a szövegelésen kívül.


Vagy kis meztelenkedés is bele fér előtte, ahogyan már írták. Bár valószínűleg az egész településnek elmeséli majd.

2017. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!