Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova költözzek?

Hova költözzek?

Figyelt kérdés

20/F Vagyok, jelenleg Miskolc élek születésem óta. Van egy Turisztikai OKJ szakmám , B jogsim. Igaz ezekkel olyan sok mindent nem lehet kezdeni de most nem ez a lényeg.


Új életet szeretnék kezdeni egy más városban. Budapest, Debrecen,Győr.. Ezek között dilemmázok. Szerintetek? Akár külföld is szóba jöhet, de nem tudom melyik érné meg.



2017. aug. 10. 01:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Gyere Londonba!
2017. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom célállomás mellett is, és ellene is sokat tudnék érvelni. Szerintem menj el Debrecenbe, Győrbe, Pestre és a három közül valamelyik meg fog érinteni - na, azt a várost válaszd!
2017. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pataky Attilától kérdezd.
2017. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a turizmussal akarsz foglalkozni, akkor olyan várost válassz, aminek van turisztikai vonzereje. A felsoroltak közül ez leginkább Budapest lesz, a lehetőségek miatt országon belül én biztosan azt választanám. Esetleg még a nyugati határ mentén megtalálhatod a számításod.
2017. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A 3 felsorolt magyar város közül én Győrt választanám.
2017. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi Pécsről költöztünk Debrecenbe - nagyon hosszas hezitálás után, mert K-Magyarországról mindenki le akart beszélni. Csakhogy Debrecenre ezek az előítéletek nem érvényesek, így idejöttünk.

Ennek 3 éve és úgy látjuk, hogy a lehető legjobb döntést hoztuk: nagyon jó állást kaptunk, a gyerekeknek jó iskolát és jó áron házat.

Teljesen élhető város, 2 órányira Milánótól, Münchentől, Londontól, Párizstól stb.

Én merem másnak is ajánlani.

2017. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

A cimkéket néztem.

Amerika: Szerintem ne.

Anglia: Inkább.

Debrecen: Budapest után Győr mellett ez az egyik legjobb hely.

Miskolc: Mindenki aki teheti menekül Miskolcról. Vagy véletlenül került bele?

Budapest: Ha Magyarországon akarsz maradni akkor nyilván a legjobb.

2017. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miskolc azér volt ott , mert onnan menekülnék :D
2017. aug. 21. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos Pesten és Győrben is drágák a lakások.

Nem mintha Debrecenben olcsóbbak lennének, de a megélhetés biztos kevesebbe kerül.

Meló is van rogyásik - ez jött be elsőre:

[link]

2017. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért azt ne higgyétek, hogy Debrecenben meló van rogyásig :) Érdemes lenne költözés előtt körülnézni, sőt, az sem biztos, hogy elvetendő, hogy előbb találjon állást a kérdező és oda költözzön. A megélhetési költségek legnagyobb részét a lakhatás teszi ki, az pedig itt sem érezhetően olcsóbb, mint Budapesten. Minden egyéb kb. ugyan annyi, vagy még drágább is a kis választék / konkurencia miatt.
2017. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!