Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudjuk eldönteni hogy...

Nem tudjuk eldönteni hogy milyen színű legyen a szobánk fala? Többi lent.

Figyelt kérdés
Testvéremmel(13/f) (én 17/l) közös szobánk van. Most jelenleg zöldes sárgás a színe de rá férne már egy felújítás. Már kb 3 hete azon vitatkozunk hogy milyen legyen az új színe.... Én a fehérre gondoltam, mivel szeretném ha a szoba letisztult, egyszerű lenne, nem valami csicsás csilivili nemtudommicsoda.. Ő kezdettől fogva tiltakozott és azt mondta kéket szeretne, mert a fehér fal korház hatást keltene..A pasztell kék pl nekem is tetszene de nem igazán találna a barna kanapéhoz és fehéres-barnás bútorokhoz. Valami pasztell, letisztult színt szeretnék ami mindkettőnknek megfelel de nem tudom melyik legyen az...

2017. aug. 14. 22:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit tanácsolnátok?
2017. aug. 14. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Válasszátok ketté a szobát egy könyvespolccal, és máris eldöntődött a kérdés. Az ő részén legyen kék, a te részeden fehér.
2017. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Esetleg lehetne valami világosabb lila, bíbor vagy hogy az istenbe hívják, az "majdnem kék", viszont nagyjából passzol a barnához meg a fehérhez is.

Már ha egy ilyen "lányos" színben benne lenne az öcséd.

2017. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én világos cappuccino-t választanék.
2017. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos nem tudjuk elválasztani a szobát mert viszonylag nem olyan nagy.

Sajnos nem szeretné a lilát:( Viszomt a cappucino ötlete nagyon tetszik, remélem neki is bejönne

2017. aug. 15. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyen fehér,kivéve az a fal,ahol az ő ágya asztala stb van az legyen tűrkízkék...az megy a barnához és nem is lányos,nem is fiús szín...

Itt van többféle variáció(kék is) szobákra...

2017. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs,a link lemaradt...

[link]

2017. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A pasztell kék pl nekem is tetszene de nem igazán találna a barna kanapéhoz és fehéres-barnás bútorokhoz."


A kanapét letakarhatod olyan színű anyaggal, amihez már passzolna. És/vagy tehetsz még ide-oda pár olyan színű és viszonylag nagyobbacska felületű kiegészítőt, amihez szintén passzol: pl. párnákat (kanapéra, székre, stb.) (nem kell újakat venni, csak új párnahuzatokat max.), képeket a falra, vázát, tárolódobozokat (ezekből sem kell új, ha már vannak, csak át kell őket festeni, vagy át kell őket csomagolni, ha papírból vannak), stb.

2017. aug. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehetne pasztell zöld is
2017. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!