Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a vélemény/tapasztalat az...

Mi a vélemény/tapasztalat az alábbi motorfűrészről:MAKITA EA6100P53E Benzinmotoros láncfűrész?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2017. aug. 16. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Makita KIVÁLÓ gépeket gyárt elektromos és akkumulátoros kivitelben. A benzines gépei nem a legjobbak.
2017. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,habár eddig csak 2 Makita géppel volt dolgom ,az első egy 4 ütemü lobfúvó ami 96 ezer körüli áron volt 1,5 évesen főtengelyes lett mert nem kapott rendesen olajozást a hiba oka pedig a blokk darabok közötti gyári szilikon tömítést beszippantotta az olaj járatokba.Nem biztos hogy jellemző de k.anyjukat...Külön bosszantó volt még benne ,hogy az imbusz csavaroknak kiforgott a belseje mint egy kínai gépnek..Másik egy Makita 460 láncfűrész ,beton merev rossz konstrukció,gázbovdennel 3/8 os lánc osztással ,ehhez nem gyártanak betétes csillagkereket -dolmar megfelelőjét kellet szerezni hozzá de a Makita üzletben úgy néztek rám mint egy ufóra mikor elmondtam mit szeretnék,szuper kis karburátor előfűtése van amit valószínűleg az északi sarkon teszteltek mivel nyáron szabályosan forr a benzin a karbiban totál para..És az árak.. utángyártott olcsó alkatrész az nuku csak gyári ami mind aranyból van.Csillagkerék 17ezer++ karburátor 30 ezer+ főtengely 70 ezer+ .Tehát ha ez elromlik-kuka vagy eladod alkatrésznek fillérekért.De lehet más modellek ebből a termékből nem ennyire gáz de én soha többé Makita..
2020. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!