Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mire gyűjtsek? Kéne valami cél?

Mire gyűjtsek? Kéne valami cél?

Figyelt kérdés
Van már jó sok pénzem, de nemtudom mit vegyek, vagy gyűjtsek valamire. Nem föltétlen akarom elkölteni, de kell nekem valami cél. 11 éves vagyok, járok lovagolni, nagyon szeretek lovagolni, falun élek.

2017. aug. 19. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Bicikli, számítógép, nyomtató, ló, nyelvvizsga, nyári tábor
2017. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Saját lakásra! :D ...vagy egy lóra, de ahhoz lóistálló sem ártana, nem rakhatod akárhova.
2017. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biciklim már van, nem rég kaptam. H lovat vennék, bérbe vannak a lovardába boxok. Csak még ahhoz 1-2 év kéne, mire már én tudok úgy vele foglalkozni hogy letudom kezelni, ha leakarna dobni meg ilyenek. A lakás vicces téma XD kösz
2017. aug. 19. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva nem lesz olyan vicces.
2017. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a lakásárakat nézzük pláne a fővárosba....viccesen hangzik 11 évesen arra gyűjtögetni,de még így is nagyon sokáig fogsz gyűjtögetni sajátra hitel nélkül.

Amúgy neked kellene tudni,hogy mire is szeretnél gyűjtögetni,mi az amit majd szeretnél...és nem nekünk

2017. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze mikor 30 millió kell majd a lakásra később akkor nem lesz olyan vicces a dolog.
2017. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen cél!!!

Az én fiamnak(19,5éves)10 éves kora óta van bankszámlája. A cél a pénzhez való viszony kialakítása volt. Emlékszem,az első húsvéti locsolkodó pénzét,6ezer ft-t vitte be önállóan az OTP-be,persze a papírt hazahozta,aláírtam,másnap visszavitte.

Azóta megtanult a pénzzel rendesen bánni...

Ha takarékoskodni akarsz,sajnos most olyanok a piaci~pézügyi folyamatok Mo.-n,hogy "kicsiben,rövidtávon" szinte nincs értelme takarékoskodni...

Véleményem szerint vegyél állampapírt,elsőnek egy egyszerű,fix kamatozásút.

Itt olvasgass: [link]

2017. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még ha házra is gyűjtenék, kölcsön nélkül 1 élet lenne meggyűjteni
2017. dec. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!