Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az egyik szomszédom elfoglalta...

Az egyik szomszédom elfoglalta a garázsbejáratunk előtti kocsibejárót. Éjjel-nappal ott áll, ott tárolja a roncsautóját. Arra hivatkozik, hogy nekünk nincs autónk és ő közterületen áll. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nincs autónk, de azért hozzánk jönnek néha autóval vendégek, van néha áru hazaszállítás, jövünk taxival, cuccokkal, stb., szóval nagyon kényelmetlen ez igy. Nehéz parkolóhelyet találni a közelben, sokszor csak 200-300 méterre lehet megállni. Indulatos, goromba és buta ember a szomszéd. Mit tehetnék, hogy eltávolitsam a bejáratunk elől? Nekik is van beállójuk, de azt az ő vendégeiknek üresen hagyják. Több autójuk van. A pimaszság csúcsa amit művel, nem akarok feljelentgetni, de valami trükkös módszert irhatnátok.
2017. aug. 21. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
1. Ha jössz taxival megállsz az ő beállójuk előtt, és nem kell 200-300 métert menni. A másik lehetőség, hogy kölcsönkérsz egy autót, és telefonálsz a rendőrségnek, hogy nem tudsz beállni a garázsodba, mert valaki elállta az utat. Ezt addig csinálod, amíg meg nem unja, a büntetések fizetését.
2017. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha roncsautó, akkor a jegyzőnek szólj-
2017. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A taxisok nem hajlandóak szabálytalanul megállni és igazuk is van... A rendőrség csak akkor jönne ki, ha késelésig fajulna az ügy...
2017. aug. 21. 11:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Van rendszáma, le van vizsgáztatva, néha jár vele, szóval jogilag nem roncsautó.
2017. aug. 21. 11:19
 5/17 acelsziv ***** válasza:
100%
jegyzőtől kérj birtokvédelmet. Nem akadályozhat téged a közlekedésben akármekkora bunkó.
2017. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok acélszív-hez: birtokvédelem. Tök mind1, van-e kocsid.
2017. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Zárd le lánccal
2017. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szépen szólnék neki. Semmi vita,csak szólnék.

Másodszorra ajánlott levélben szólítanám fel. Ha nem megy,kifigyelném,mikor nincs otthon,és elvitetném a közterület felügyelettel(pókkal).

Akármilyen közterület,biztosítani kellene az ingatlanba,bérleménybe,stb. történő ZAVARTALAN bejutást.

2017. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A szépen szólás már megvolt, többször is. A csúnyábban szólás is megvolt, egyszer. Hihetetlenül bunkón nyer jtve kiröhögött, hogy, na, mit tudsz csinálni, hehhehe-hihhihi... Ennek a birtokvédelmi dolognak a jegyzőnél utánajárok, erről nem tudtam, hogy ilyet lehet kérni.

Lánccal nem akarom lezárni, mert akkor én is egy bunkónak érezném magam. A környéken senki másnak nincs ilyen gondja, teljesen kulturáltan közlekednek és parkolnak az emberek, csak nekem van ilyen pimasz szomszédom.

2017. aug. 21. 13:21
 10/17 acelsziv ***** válasza:
86%
Amúgy, ha kihívod a rendőrséget ők is elvitetik. Nekem volt úgy, hogy rám álltak a parkolóban és nem tudtam kiállni. Kihívtam őket, elvitték a kocsit és kapott egy szép csekket.
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!