Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen anyagból készíthetnék...

Milyen anyagból készíthetnék az unokahúgomnak kis ajándéktárgyat, házikót? Gyurma szerű anyagot keresek. Próbálkoztam, sós gyurmával, de szétrepedt sajnos. Olajat tettem bele.

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Süthető gyurma.

Ha van türelmed, megpróbálhatod mégegyszer a házit, nekünk volt itthon pl gyerekek kézlenyomata kiskorukból, nem repedt szét.

2017. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A süthető gyurma, egyenlő a sós gyurmával?
2017. aug. 28. 00:35
 3/5 anonim válasza:
Mi só-víz-liszt gyurmának mondjuk mert ezek a hozzávalók kellenek bele :D Miután kisütötted, le lehet festeni. Agyagot is lehet így használni, vagy van tényleg ilyen süthető gyurma is.
2017. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a süthető gyurma boltban kapható kész termék, pl Fimo. Árban mondjuk más kategória, azért is írtam, hogy megér még egy próbát az otthoni verzió.
2017. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálom még egyszer. :)
2017. aug. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!