Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eltudom tartani magam tanulokent?

Eltudom tartani magam tanulokent?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok kb. 1 ev mulva elkoltoznek, mivel nyelvi elokeszitos gimnaziumba jarok, meg nem vegzek addigra, illettve utanna is majd foiskolara/egyetemre megyek. Sokat kell tamulni de egy reszmunka idos allast tudnek vallalni. Eltudnam tartani magam alberlettel egyut szukosen? Vagy ha ugy nem is, akkor tegyuk fel ha az alberletet nem en allom csak minden mast? Esetleg egy lakotarsal? Szerintetek hogy lehetseges ez "rendes" allas nelkul meg tanulokent?

2017. aug. 29. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem! Még szobát sem tudsz fentttartani.

Max koli, de az sem az igazi.

2017. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Semmiképp.. Hosszú lenne leírni. de nem tudnád..
2017. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik albérlőtársam (egyetemista lány) egyedül tartja fenn magát, a suli mellett gyorskajáldában dolgozik, nyáron pedig félretesz annyit, hogy a vizsgaidőszak alatt meg tudja oldani az anyagiakat kevesebb meló mellett is. Nem kivitelezhetetlen, de mindenképpen másokkal együtt kell lakást bérelni.
2017. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Bazz félreértettem, valami miatt arra gondoltam hogy már most el akarsz költözni.

Az egyetem alatt "könnyebben" megoldható, de nem egyszerű. Ha találsz munkát könnyebb, de könnyen a tanulás rovására mehet.

2017. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!