Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szüleimmel együtt élek....

Davee22 kérdése:

A szüleimmel együtt élek. Anyukám szociális járadékon van apukám rokkantsági nyugdíjon. 18. éves elmúltam. Jogosult lehetek szociális járadékra (Állás keresési támogatásra)?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem. A munka fel sem merül?
2017. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látod otthon, nem feltétlen kell azt az irányt követned.
2017. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazi magyar mentalitás.

2017. szept. 5. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan. Igazi magyar mentalitás, hogy a seggedet nem emeled fel, csak a segélyre vársz, mint a putrisok. A te fajtád miatt született meg itt külföldön is a "magyar mentalitás", mint negatív jelző. Mégis mit gondolsz, mi lesz veled, ha anyádék kidőlnek? Az álláskeresési járadékból majd megélsz egyedül? Mellesleg ha kapnál is, akkor is talán 3-6 hónapig jár, de csak olyannak, aki már dolgozott és hirtelen munkanélküli lett és természetesen azután is keresi az állásokat. Szerencsére az én adómból már nem döglesz otthon, mert külföldön dolgozom, de ha Magyarországon lennék, felrúgnálak, az tuti.
2017. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!