Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol éljek magyarországon belül?

Hol éljek magyarországon belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.25 éves vagyok.Van egy férjem és egy kislányunk aki 4 éves!Jelenleg anyósoméknál lakunk egy kis faluban.Férjem hetente jár haza a munkája miatt én jelenleg munkanélküli vagyok lehetőségek a környéken egyenlő a nullával.Férjem elég jól keres,mostmár igazán elgondolkoztunk rajta hogy jobb lenne külön akár albérletbe. Viszont egy bajom van magamat nézve hogy fogalmam sincs hol képzelem el a jövőmet!A gyerek szempontját nézve városban gondolkodunk több lehetőség,én is találnák munkát remélhetőleg.Nem tudom az országban hol képzelem el a jövőmet.Mivel a férjem egyik városról a másikba megy hetente így alapvetően tök mindegy merre.Ti melyik várost vagy város közeli helyet választanátok az országban?Tudom rengeteg variáció van,de ti hova mennétek ha választhatnátok?
2017. szept. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ide az ország keleti felére ne gyertek! Tele van buta igénytelen emberrel. Tiszta balkán az egész!
2017. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokáih Pécsrn éltunk,de valoszinu hazakoltozunk Balatonra. Talán kevesebb a konkurencia a mi szakmánkban. Pécsen eléggé telitve van minden és keveset fizetnek. Balazon part mindig jó, Siófok meg kimondottan jó.
2017. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mennyit szántok albérletre. havi 120-150 plusz rezsiért már szépeket találhattok, jó helyen.
2017. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem tarthatatlan a helyzet, akkor én biztos nem albérletre szórnám a pénzt, amit a szerencsétlen férjem keserves munkával, a családjától távol tud csak megkeresni, hanem sajátra gyűjtenék, lakáskasszával, hitellel.

Szívesen költöznék (Budapestről) a nyugati megyékbe, Vas, Győr-Moson-Sopron, vagy Fejér és Somogy megyék egyes részeire.

2017. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, erdekelne mit valasztottatok!En a sulikmiatt (is)keresgelek...Eleg nehez osszetarto kozosseget talalni, ahol az emberek kiallnak legalabb a gyerekeikert
2018. aug. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!