Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az hogyan lehetséges, hogy a...

Az hogyan lehetséges, hogy a 260 ezer forintos kondenzációs gázkazán 60 ezer forintos panelje nem fő egysége a kazánnak, így csak 1 év garancia van rá?

Figyelt kérdés
Most töltötte be a 2. évét a kazán
2017. szept. 26. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Off.. azt tudom,hogy 1 év garancia és még valamire adtak 1 évet,azt nem tudom mire,de mind1 is mert 2 hónappal,hogy lejárt a 2 év kezdett szemétkedni és igen, új panel 60000
2017. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen típus és gyártmány ? Hazai gépek jobban bírják .
2017. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Saunier Duval F 25
2017. szept. 26. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet a panelje ,hogy külön vedd meg .Így a kazán olcsóbbnak tűnik .
2017. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tervezett elavulás!

Zsidó trükk.

2017. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt kapjátok ki: tegnap jött a duvalos szerelő, hozta az új panelt, kicserélte, lekapcsolt a szivattyú - SZUPER...viszont az életben nem kapcsolt be többé a fűtés. A pasi majdnem itt esett össze. Erre jött azzal az ötlettel, hogy lehet, nincs jól beállítva a szivattyú üzemmódja (merthogy mi is próbálkoztunk "mindenféle" állításokkal - és ezt vele is közöltük)(én azt megnéztem, és jól van beállítva).

Neki ezzel kellett volna kezdenie - nemám egy 60 ezer forintos alkatrész kicseréléséve. Mert szerencsés esetben lehetett volna ennyi a hiba. Most patthelyzet van - most valami szabályzót vagy kapcsolót próbál majd kicserélni.....

2017. szept. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!