Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen szomszedokk...

Mit lehet az ilyen szomszedokkal tenni?

Figyelt kérdés

Nos a felettunk lakok egyszeruen szornyuek. Van egy 8 eves gyerek meg a szulei. A gyerek meg az anyja sarkon jar de úgy hogy az egesz haz zeng toluk, a gyerek folyamatosan ugral meg rohangal. Szoltunk mar tobbszor nekik de egyszeruen fogyatekosok nem fogjak fel h ez barmomi idegesito az anya ugyanolyan hulye mint a gyerek mindenen behisztizik barmit mondunk neki. Nekem mar nagyon elegem van reggel arra kelek mikor nincs elso oram h zeng a haz futkos a gyerek, hetvegen ugyanez mar akkor is 6:40tol ebresztenek. Igy is teljesen ideges vagyok az iskola miatt tanulni se tudok ezektol, mert egesz nap jarkalnak, pihenni se tudok mar egyszerűen karora huznam az osszeset komolyan.

Mit csinaljunk veluk? Rendorseg ilyenekkel nem foglalkozik valoszinuleg...

Help pls :(



2017. okt. 2. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos semmit.

Ismerem a sarkon járást, alattunk lévőt kellett hallgatni.

Mellette egy 3 gyerekes anyukát, aki úgy gondolta, otthon kihúzza a gyerekekkel.

Nonstop ordobálás.

Szerencsére albi volt, ahogy tudtunk, jöttünk(plusz kiderült, hogy a tulaj se véletlenül adta ki).

2017. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Kérés stb úgy sem hat, én rájukijesztenék ha megoldható.

Úgy tennék mint aki árulja a lakást, odacsődítenék egy cigány családot unokatesóstul mindenestül (ha van pl az osztályban, baráti körben, mi megcsináltuk anno csak családi háznál köcsög szomszédnéninél) és jó nagy ricsajt csapnék.

Há mé adják el?

Mert túl hangosak felettünk és nem bírjuk!

Há jajj oszt mit számít, nálunk hangosabb senki nem lesz a házba, nyóc gyerekkel jövünk!!

:D


Jólvan, tudom, hogy idiótán hangzik de nálunk megnevelődött a vénasszony.

2017. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolso ez jooo 😂
2017. okt. 2. 20:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez rohadt nagy szívás.

Álmennyezetet gipszkartonból, főlé 15cm kőzetgyapot hangszigetelést az sokat segítene de elég nagy munka és drága.

2017. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vegyél nekik 20cm vastag padlószőnyeget. Az talán felfogná. :'D

Részvétem kérdező, én is sokszor járok sarkon, főleg, ha nagyon sietek valahová, (de én nem zavarok senkit vele) és én is tudom, hogy milyen idegesítő tud lenni.

2017. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy tál sütivel a kezedben elmagyaráznám nekik ledvesen milyen szörnyű nektek miattuk.Felvetném, hogy egy szőnyeg sokat sehítene a problémán vagy egy puha talpú papucs. Ha nem jársz sikerrel a közös képviselőnek szólnék hátha ő tud rájuk hatni. Ha ez sem jön be akkor megpróbálnám megmutatni nekik milyen rohadt kellemetlen amit csinálnak. Csak úgy csináld, hogy ne a többi lakó szívja meg a harcot. Ha albérlet akkor talán egyszerűbb másikat keresni.
2017. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Pl felmehetsz akkor szólni mikor már tuti alszanak. Esetleg hajnali 3kor. Ha nem tetszik nekik elmagyaráznám, hogy én mikor nem tudok aludni miattuk. Elég hamar meg fogják unni szerintem. Persze korrektebb ha előbb figyelmezteted őket, hogy ez lesz ha nem változtatnak. Hátha.
2017. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
A hajnali 3 stimmel. De a csengőt vagy a kaputelefont kell leragasztani egy ragasztószalaggal. A kaputelefon abból a szempontból jobb, hogy ahhoz le kell menni a földszintre és addig folyamatosan szól náluk. Legalább a gyerek másnap egy kicsit később kel.
2017. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Mit kéne csinálniuk szerinted? Mondják meg a gyereknek, hogy üljön egész nap a sarokban, hogy ne zavarja a szomszédokat? Biztosan te is rohangáltál és ugráltál sokat gyerekkorodban, ez ilyen. És akkor még örülhetsz, hogy csak 1 gyerek van.

Nem nagyon lehet ezzel mit csinálni, a társasházak ilyenek, ha nincs lehetőség elköltözni, akkor meg kell szokni.

2017. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kovpet ***** válasza:
72%

"Mit kéne csinálniuk szerinted?"


Úgy élni, hogy ne zavarjanak mást. Legalábbis ennyire. Nyilván egy társasházban kell kompromisszumot kötni, de nem csak a kérdezőnek ám, hanem mindenkinek.

2017. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!