Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy olajradiát...

TheCilOo98 kérdése:

Szeretnék venni egy olajradiátort vagy egy hősugárzót, melyik lenne jobb pluszba egy kis szoba fűtéséhez, mert ott nincs fűtés vagy esetleg tudnátok ajánlani valamit árammal működik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:

fürdőszobába elég egy olcsóbb 2KW-os ventilátoros hősugárzó vagy infra sugárzó.

[link]


[link]


Szobába meg talán:

[link]

az hogy ventilátor is van benne csak erősebbé teszi, tartósabbá a fűtést, szval én min ezt venném szobába!

2017. okt. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De sztem benéztem mert lehet csak opcionális, nincs is benne!


Az enyémbe raktam külön, így jobban bemelegítette a szobát később fürdőszobát (mert oda került ki).

2017. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elektromos konvektor. Csak keress rá, van lábon állövagy a falra is lehet fixen fùrni. Kicsi, alig foglal helyet.
2017. okt. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is valami elektromos fűtőpanel, elektromos radiátor kellene. A m3 alapján választhatsz teljesítményt, vannak jól szabályozhatók is.

Amit fenn írtak, hősugárzó, olajradiátor, ezek nem szabályozható, inkább vésztartalék fűtési módok és nem is hatékonyak.

2017. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 éve már nem kapható tekergethető hőfokszabályozó nélkül olajgladiátor.
2017. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!