Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minap a villanyszerelővel is...

Minap a villanyszerelővel is megnézettem a szobatermosztátot jól kötötték-e be? Àllítólag jól! Kinti hőmérséklet 16-18 fok szép napos idő van. Lakásban is kellemes a levegő poloban vagyok.

Figyelt kérdés
A termosztát jelzett és beindult a fűtés! Este meg éjjel a kinti 8-10 fokban a hideg lakásban a fűtés nem indul be! Ha valami csoda folytán mégis,akkor is hamar lekapcsol! Utánna hosszú órákig semmi! Lent a szobában 23 fokra van állítva mégis hideg a hőérzet! Az emeleten hidegebb van sokkal a radiátorok is hidegek! Most meg napos jó időben megy a fűtés! Gázszerelő villanyszerelő azt mondja minden ok! Én nem úgy veszem észre,hogy ez normális! Valaki segítsen :)

2017. okt. 16. 11:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Alert! Wrong category!
2017. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Melyikükkel kerültél felnőtt (pár)kapcsolatba, hogy melegebb legyen?
2017. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
#1 Nem biztos. Lehet párkapcsolatban áll a fűtőrendszerével, manapság sosem lehet tudni...
2017. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a termosztát nem jó helyen van,(így tévesen szabályoz) mérd a termosztátnál-mellette a hőfokot.

A kazán víz hőfoka nincs jól beállítva; ezeket össze kell hangolni.

2017. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Itt nagyobb az olvasottság ,azért van itt a kérdés :D

Miért ide került valójában passzolok!

4#4 A vízhőfok 60! Szerelô àllította be!

2017. okt. 16. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:

A termosztát helye nem megfelelő. Szerintem közel lehet a radiátorhoz (gyorsan érzékeli a meleget).

Hasonló volt nálunk, amikor a kéménnyel volt baj. Hiába kapcsolt a termosztát, a kémény miatt pár perc után a kazán tiltott.

A leírást újra olvasva a termosztát van nagyon rossz helyen.

Lehet kapni barkácsboltokban olyan termosztátot, aminek az érzékelőjét oda teszed, ahol leni szoktál (drót nélküli), csak az elemek merülésére kell oda figyelni

2017. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6#6 Mi volt a kéménnyel a gond nálatok?

Szerintem sincs jó helyen a termosztát! Hiába mondom a szerelők és otthon is azt állítják minden jó! Szóval a hülye én vagyok!

Hordozható termosztátra gondolsz?

Köszönöm a válaszod!

2017. okt. 16. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a kèmèny melegìtette nekik a termosztátot.


A termosztátot a helyisèg hidegebb rèszèbe radiátortól távol kell hejezni. Sarkok közelèbe nem jár a levegő, ott sem jó. Kinti nap se süsse.

2017. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kazán hőfokát állitsad 70 re,igy még meleget is érzel.
2017. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam volt a kéményben egy szűkítő volt, nem kapott elég levegőt. A szűkítő akkor kellett volna, ha a a kémény magasabb.
2017. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!