Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kezdő háziasszony leszek,...

Kezdő háziasszony leszek, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva elköltözünk otthonról (párom is a szüleitől és én is). Itthon is segítettem anyunak, de az azért mégse ugyan olyan, mint egy saját, önálló háztartást vezetni. Tudnátok "életmentő" tippeket adni? :D (Akár együttélés, akár lakberendezés, háztartás, főzés témákban.)

2017. okt. 20. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindegyik külön-külön is olyan téma, hogy regényeket lehetne írni róla.

Anyukáddal milyen a viszonyotok?

Mert ha jó és szerinted jó háziasszony, akkor a legjobb tanácsokat tőle kaphatod.

De ha konkrét kérdésed van valamiről, azt a megfelelő kategóriába egyenként feltéve, ki tudjuk vesézni, így csak nagyon általános dolgokat lehet írni.

2017. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Anyós após max ünnepnapokon menjen és ne szóljon bele semmibe. Ne legyél rendmániás nem igen szertik a férfiak. A főzés tudományára nagy hangsúlyt fektess.
2017. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd belejössz, szerintem erre nem lehet mit mondani. Ha felmerül egy probléma, megoldod. Nem olyan nagy ügy ám ez az egész, ha rossz háziasszony leszel az elején, akkor is nehezen történik nagy baj. Plusz ott van a párod is, ketten vagytok a háztartásra. Lehet, hogy pont az lenne a gond, ha nagyon határozott elképzelésed lenne, neki pedig egészen más. Együtt majd kialakítjátok a rendet :)


Ez sok nagy téma. A főzésről magáról könyvtárakat lehet írni, ahogy írtak is, s gyökeresen más a különböző emberek esetében.

2017. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Soha ne aludj el haraggal a szívedben.


Biztosan lesznek olyan helyzetek amikor valamin összezörrentek, hiszen idő kell ahhoz is, hogy megtanuljunk a elfogadni, engedni.

De haraggal elaludni, és másnap haraggal kelni tilos.


Mielőtt nyugovóra térsz, kérj bocsánatot ha megbántottad és bocsáss meg ha véletlenül megbántott.

2017. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember hajlamos rá, hogy előretekintve megrémüljön a rá váró nehézségek halmazától. Valójában azonban nem halmaz, hanem sok kicsi nehézség, amit akkor kell megoldani, amikor eljött az ideje. Mint egy ház felépítése. Amikor belekezdtem, elszörnyedtem, aztán rájöttem, hogy nem ördöngösség. Alapozni tudok, falazni tudok, nyílászárót passzítani tudok, vakolni tudok, vizet, villanyt szerelni tudok, szóval minden részfeladatot meg tudtam oldani az adott időben. És máris nem a HÁZÉPÍTÉS terhe nehezedett rám, hanem kisebb feladatok elvégzése.
2017. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

4-es ez a válasz szebb, mint amiket vártam :))

2017. okt. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!