Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lehet Dubai-ban élni?

Milyen lehet Dubai-ban élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem tisztességes munkával...

2017. okt. 29. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
'Tisztesseges' munkaval sehogy. Arra ott vannak a rabszolgakent tartott indiaiak, pakik, indonezek.
2017. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nézd meg a youtubon MIT ÉR MEG DUBAI ? Meg a többi ország bemutató kisfilmjeit ...
2017. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Stewardess például.
2017. okt. 29. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy nőként. Hát férjhez kell menni egy helyi bennszülött arabhoz és ott a családban elvégezni a nők számára rendeltetett munkát.
2017. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég dolgoztam ott 6 hetet, a munkaadó jófej volt és bérelt a vrigádnak egy lambot, amivel felváltva furikázhattunk,

Speciális festéseket csinálunk, pl gipszkarton falat márványtömbbé varázsolunk, ilyenek...

Egy átlag ember élete pont olyan dubai-ban, mint bárhol máshol... csak itt sokkal több gazdagot látsz és sokkal többször emlékeztetve vagy rá, hogy soha nem fogsz ahhoz az 1%-hoz tartozni... van aki ettől behülyül, én pl le se szarom, évek óta magyar tanyasi életről álnodozom...

Ha átlag embernek izgi helyet keresel, én New Yorkot ajánlom, ott annyit melózunk, hogy 3an albérletet is tartunk fent, ami igaz majdnem 3-4 hónapokat áll üresen, de így legalább van hová "hazamenni"...

Ha kell a klíma is az élményhez, akkor Miami... De dubaj az 1%-játszótere... egy egyszerű sztyuvinak csak egy drága álom...

2017. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!