Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az emagról rendelt árut...

Az emagról rendelt árut fizethetem utánvéttel kártyával? Melyik futárszolgálat hozza?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem utánvéttel csak kápéban lehet fizetni.


"5. Fizetési mód



A terméket utánvéttel is kérheti, valamint lehetősége van a vételárat online bankkártyás fizetés, illetve banki átutalás segítségével rendezni. A választott fizetési mód függvényében folytatódik a rendelés menete.



Fontos tudnia, hogy az online felületen keresztül történő bankkártyás fizetés teljesen biztonságos. Az online fizetés során elfogadott bankkártyák a következők: VISA (Classic és Electron), valamint MASTERCARD (Maestro is, ha CVV2/CVC2 kóddal rendelkezik."


[link]

2017. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mármint ha a futárnak akarsz fizetni, csak a készpénz játszik szerintem. De fentebb linkeltem, akár e-mailben is érdeklődhetsz.
2017. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olyan futárszolgálatok ahol kártyával is fizethetsz,pl.a DPD.
2017. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Ja, itt is csak kápét ír:


[link]

2017. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
90%-ban az MPL viszi, és készpénzben kell fizetni.
2017. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Posta hozza többnyire, ott meg nincs kártya.
2017. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
MPL-nél is van már kártyaolvasó, legalábbis akik autóval hozzák a csomagot (erre felénk Angyalföldön legalábbis), meg is lepődtem rajta.
2017. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa véletlen, ma reggel kaptam ezt a hírlevelet, íme a melléklete:


[link]

2017. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem posta hozta, a mi postásunknál van kártyaolvasó. Bár előfordult már egyszer, hogy épp akkor nem volt jó a terminál, mikor kártyával fizettem volna.
2017. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!