Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem eleg ha vizes...

Lehet hogy nem eleg ha vizes talat rakoka konvektorra? Ha nem akkor mivel prasitsak helyette?

Figyelt kérdés
Nagy szoba, magas belmagassag, nem a legjobb szigeteles.
2017. nov. 23. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a kis szobában való teregetés vált be.. Lehet hülyén hangzik, de nálunk jó volt. Végül abba is kellett hagynom mert puhult a festék a falon.. 😄
2017. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vizes torolkozo a radiatorra.
2017. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Vigyél tőlünk párát!
2017. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Érdemes szerintem beszerezni egy páratartalom mérőt. Nekünk pl ilyen digitális óránk van. Ha túl alacsony (45-50% alatti, akkor mehet pl. vizes törülköző a radiátorra)
2017. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Lehet kapni elektromos párásítót, amiben van beépített páratartalom mérő is. Vagy tegyél egy mély tepsiben vizet a konvektorra, abból nagyobb felületen párolog a víz. Konvektorra vizes törcsit ne tegyél, mert amikor megszárad kigyulladhat.
2017. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a teregetés nagyon beválik.

Nálunk annyira, hogy penészesedtünk is, hiába fűtöttünk.

Így inkább szárítógépet vettünk. Most már normális a páratartalom.

2017. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
miért kell párásítani? Nem biztos, hogy ez a megoldás a legjobb. Nálunk pl csak a hidegpára jó a gyereknek.
2017. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Mi vagy teregetünk, vagy ha épp aznap nem volt mosás akkor bevizezünk egy törölközőt.
2017. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De ezek elegendoek kene hogy legyenek? A teregetes tudom hogy hatasos, az abszolut erezheto, de nem mosok minden nap.

Viszont egy nagy atmeroju talban tartott viz a konvektoron szinte semmit nem szamit, legalabbis erzetre, de lehet hogy hulyd vagyok.

Na mindegy, kiprobalom a vizes torolkozot is (nem a konvektorra) aztan lehet hogy beszerzek ezt-azt.

Koszi!

2017. nov. 23. 12:20
 10/15 anonim válasza:
77%
A teregetés nem egészséges, abban a párában aludni. Párásítóval tudsz párásítani, ha tényleg szükség van rá. De lehet venni már viszonylag olcsób páratartalom mérőt, azzal meg tudod mérni, hogy kell e. Pl. asztmás gyereknek tilos párásítani.
2017. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!