Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc mosószeretek,...

Melyik a kedvenc mosószeretek, öblítőtök, amiket szerettek újra venni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre a Coccolino Intense kék színűje tetszik, még illata is van :D
2017. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is olyat vettem de megbántam, annyira tömény az illata hogy borzalom :D
2017. nov. 30. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Silan a nagy kedvenc, vanília-citrusolajos.
2017. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

mosószer: nagyon-nagyon sokáig a kék színű perwoll 3D volt a kedvencem illat ár és hatás szempontjából is, de már sehol nem lehet kapni :( rengetegszer újravettem. Most a két kedvencem az ariel color gel és frosh baby gel, ezeket szoktam használni :)


öblítőszer: gyakran nem tudom megvenni, mert elég drágák, de a sanytol fehér virágos fertőtlenítő hatású öblítő és a frosch cotton blossom. Egyébként az összes frosh öblítőt imádom, mert ettől a legpuhábbak a ruhák. A mandulás és a sensitives öblítők is mennyeiek és nem érzem azt, hogy fullasztó lenne vagy túl tömény mégis sokáig a ruhákban marad az illat.

Ami megfizethető árkategória a számomra és imádom az a coccolino happy yellow és a coccolino sensitive. Még a silan sensitivet is nagyon szeretem :) Általábban ezeket az utóbbiakat veszem.


A lenor illatgyöngyök is isteni finom illatúak a bézs színűt szerettem a leginkább. A kéket és a lilát próbáltam még azok is nagyon jók egyébként. Ezeket viszont ritkán veszem újra, mert drága.

2019. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!