Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelbe miért laknak sokan és...

Panelbe miért laknak sokan és miért annyira jó?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért laknak sokan, mert sok van belőle.

Az, hogy jó-e, relatív. Kinek-kinek az igényei szerint. Egy biztos, jobb mint hajléktalannak lenni.

2017. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha be van szigetelve akkor egész jó. Főleg sok mai társasházból kispórolják az anyagot. Meg ott is ugyanúgy hallod ha a szomszéd böfög egyet.
2017. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ott semmit se kell csinálni ezért szeretik sokan
2017. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
95%
Lehet szép kilátás, lehet 1 vagy 2 erkély, sokukon panorámás ablaksor van a frontoldalon (kertesben falanként egy ablak), nincs kerti gond, nincs éjszakai kutyaugatás a járókelők miatt, nincs tető gond, általában jobb a vásárlási posta stb környezete...
2017. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is sokat gondolkodtam, régen azt hittem kényszerből, de most, hogy látom, mekkora a kereslet a panelok iránt, már nem vagyok ebben biztos. Talán megszokásból, lehet, hogy aki ott élte le az egész életét, annak nem tűnnek fel a hátrányai.
2017. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert olcsó,nincs udvar-kert, amit rendben kell tartani-. A felújítás is sokkal kevesebb, mint a házaknál, és többre nem futja a vevőknek.
2017. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jó, csak sokan már úgy szocializálódtak, és /vagy még életükben nem laktak hagyományos polgári lakásban avagy normális családi házban.

Ez kb olyan, mint amikor isteníti valaki az anyja -amúgy ehetetlen- főztjét mert azt szokta meg, a sztárséfét meg fikázza.

2017. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!