Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen márkájú és típusú...

Milyen márkájú és típusú elektromos erős ventilátoros fürdőszobai fali fűtőtestet ajánlotok ami jól befűt egy fürdőszobát egy fűtés nélküli házban és gyerek is bekapcsolhatja?

Figyelt kérdés
Nem saját a ház,nem alakítgathatom.Egy szobát használhatunk ott fával fűtünk,a fürdőtől kb. 5 méterre.Szeretném,ha lezuhanyozna a fürdőben a gyerek és közben nem fagyna meg.(Aztán beszaladna a szobába).Eddig kis kádat használt,most meg uszodába vittem.

2017. dec. 6. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves a gyerek.

És eléggé önálló-e.

És ha azt mondod, hogy vizesen nem nyúlhat hozzá, akkor betartja-e?

2017. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy elektromos hősugárzót ami 2000 wattos , nyugodtan be dughat a konnektorba. Ennyit már megtud tanulni egy 6 éves is.
2017. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ventillátoros hősugárzó, több gyártótól.

1000 és 2000W-os teljesítmény kapcsolható.


Egy nagyobb áruházban, vagy maszek villamosságiban nézd meg.


Meg lehet oldani úgy is, hogy távvezérled, és látod, hogy működik-e a hősugárzó...


a gyerek csak akkor van veszélyben, ha ráönti a fürdővizet.


Tegnap két osanban, és egy obi-ban láttam ventillátorosokat 3000-és 5000 között.

2017. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyant keress ami fürdőszobai, csepp álló kivitel. Ès olyan messze tedd, hogy a kádból semmikèppen se èrje el.

[link]

2017. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Tavaly végül vettem az auchanban egy ventillátoros fekvő kis hősugárzót,ha jól emlékszem 11ezer ft volt. Voltomat Heating van ráírva. Elégedett vagyok vele.
2018. dec. 19. 08:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben a gyerek 4-es lett.Be tudja dugni és kapcsolni és a mosógépre tettem,nem ér el a kádig. Köszönök mindent! Hátha valakinek még hasznos lesz ez az info.
2018. dec. 19. 08:30
 7/7 A kérdező kommentje:
...elírtam 10 éves lett,nem 4-es...
2019. jan. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!