Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nehezebben lehet begyújtani a...

Nehezebben lehet begyújtani a cserépkályhában mint korábban. Eltömődhettek a járatok, vagy csak a füstcsőben lehet lerakódva a korom?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre,hogy nehezen gyullad meg a gyújtós fa is.Korábban másodpercek alatt begyulladt hosszú lágal.Egy éve fűtök cserépkályhával,ezért nincs sok tapasztalatom.Azt olvastam,hogy évente egyszer illik kitakarítatni.Ez így megállja a helyét?Mennyit kérnek el egy kályha tisztításért és mekkora kosszal jár?
2017. dec. 6. 18:53
 1/4 pistuke22 válasza:
5-6ezer forintért ki ganézzák nekem a fűtésszerelő meg csinálta. Pucoltasd ki aztán használj koromtalanítót én por formában szoktam venni pár száz forintért és heti egyszer teszek egy nagy marékkal a tűzbe így 3 éve már nem kellett ki takaríttatnom és a kéményben is alig van lerakódás. Ja és műanyagot meg szemetet ne tüzelj benne.
2017. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a neve annak a koromtalanítónak és milyen boltokban kapható?
2017. dec. 7. 18:59
 3/4 pistuke22 válasza:

Konix égésjavító és koromtalanító

Tegnap vettem mert nekem is elfogyott 800Ft volt az 1kg-s kiszerelés.

Általában bármelyik gazdaboltban kapható.

2017. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2017. dec. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!