Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyiért csinálja...

Átlagosan mennyiért csinálja meg a gázszerelő a konvektort, ha csak ki kell kormolni meg begyújtani?

Figyelt kérdés
Tavaj nem volt vele baj.Most hiába gyújtom be, egy ideig ég, aztán kattan egyet és kialszik.Párszor ezt eljátszottam, de mindig ez történt, úgyhogy feladtam..Csak azért kérdezem, kb mire számíthatok, mármint mostanság mennyi kb a kiszállás és egy ilyen jellegű kis javítás, mert karácsony előtt nem szeretnék még ezért is horibilis összegeket kiadni.
2017. dec. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Budapesten 7 ezerért csinálták. Feltétlen pucoltasd ki a huzatérzékelőt a füstkivezetésnél, azért nem marad égve, mert az koszos. Esetleg termoelemet kell cserélni, az sem drága, kb. 1000 Ft. Nekem a 7 ezerbe benne volt a csere is, de én vettem a termoelemet.
2017. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan rossz dolog ha évente egyszer átnézeted,még akkor is ha semmi baja!

Nekünk ugyan gázkazán van,probléma semmi,de minden év augusztusába átnézetem.

2017. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is kazánunk van, és 20 ezer volt az átnézés meg a tisztítás.
2017. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapest, belváros, nekem idén 10 ezer volt, tavaly 13 ezer. Szóval ha nincs semmi komoly gond, akkor kiszállással 10-15 között számíthatsz.
2017. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
Hívj fel pár céget (ne kóklert, hanem céget) és kérdezd meg, hogy neked mennyi lenne. Ez nem kerül pénzbe, csak a telefonköltségbe, ami nem sok azért.
2017. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!