Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amelyik ház wc-jében nincs...

Amelyik ház wc-jében nincs kuka, a nők hova dobják az egészségügyi szemetüket?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori, hogy valakihez átmegyek, és a wc-ben nem találok kukát. (pedig a házban laknak nők) Ilyenkor minden alkalommal szembesülök a problémával, hogy a szemetet hova dobjam? Menjek ki, sétáljak át vele a fél házon és mindenki előtt dobjam ki mondjuk a konyhai kukába? Vagy ti nők, akik ilyen házba laktok, mégis hova dobjátok ki?

2017. dec. 10. 23:26
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%
Nem vagyok nő, de én a WC-re tippelek.
2017. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Anyumnál nincsen, mert már idős. Hát én ilyenkor bizony betekerem wc-papírba, és a konyhai szemetesbe dobom ki, amikor épp nincsen kint tesóm.

Viszont volt vendégségben, hogy a zsebembe tettem be, papírba tekerve és a kinti kukába dobtam, mivel ott is a konyhában volt a szemetes és ott ültek a többiek...

2017. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Wc, de teheted a konyhai asztalra is, es legkozelebb tuti hogy lesz kuka
2017. dec. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Wc-be ilyesmit nem szabad dobni, mert dugulást okoz. Ezen a kérdésen én is elgondolkoztam már, hogy sokaknál ez hogyhogy nem alap. Én pl mindig használok törlőkendőket (nedves toalettkendőt le szabad húzni a wc-n de az intim törlőkendőt már nem), na azzal aztán tényleg elég gusztustalan és kínos lehet átsétálni a házon a konyhai szemetesig...
2017. dec. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

"Nagyon gyakori, hogy valakihez átmegyek, és a wc-ben nem találok kukát."


Nos, ilyenkor meg kell kérdezni tőlük, hogy hogy lehetnek ilyen igénytelen gyökerek, hogy nem tartanak kukát a WC/fürdő helyiségben.

Ha megsértődnek, hát így jártak, nem kell menni hozzájuk.

Nálunk a lányok, és az asszony is mindig a WC mellett direkt nekik elhelyezett kukába dobja.

És persze, minden nap ürítve, pláne azokon a napokon.

2017. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

"Nagyon gyakori, hogy valakihez átmegyek, és a wc-ben nem találok kukát."


Egyszerűen nem értem, hogy

-miért pont akkor mész át amikor már csurog,

-és miért másoknál idegen wc-ben intézed ezt,

-és nem pedig előtte otthon.


Amúgy mit gondolsz arról, hogy majd a háziak ürítik és mossák ki utánad a trutyis kukájukat, mert csak idegen helyen vagy képes erre az amúgy intim dologra???!

2017. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

11:00

"Nos, ilyenkor meg kell kérdezni tőlük, hogy hogy lehetnek ilyen igénytelen gyökerek"


Inkább tőled kérdezném, hogy hogyan lehetsz ekkora gyökér, hogy a szomszédokhoz jársz át tampont cserélni??!

2017. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

"Inkább tőled kérdezném, hogy hogyan lehetsz ekkora gyökér, hogy a szomszédokhoz jársz át tampont cserélni??!"


Gyökér Te vagy, mert senki nem állította, hogy átjárunk,

annyi eszed meg nincs ugye, hogy tovább következtess?


45F

2017. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Elég igényes nőnek tartom magam, pont ezért nem raktam a budiba kukát. Panel wc, mosdókagyló sincs, így úgyse ott cserélem, hanem a fürdőben, ahová tettem kukát. Szóval higiéniai okokból előbb megmosom a kezem (közvetlen előtte, utána nem nyúlok semmihez) úgy dugom fel a tampont, ragasztom be a betétet. Most azért nem fogom a wckefét kukára cserélni mert évente egyszer idetéved egy menstruáló vendég, aki itt akar tampont cserélni. Ha mégis, akkor meddig tart a fürdőbe kidobni, ha úgyis megy kezetmosni? Én speciel nem szoktam vendégségben cserélni, max rokonoknál, de ott meg tudom hol a kuka és nem fogom szégyellni, hogy ciklusom van. Akkor is tudni fogják ha a konyhában dobom ki előttük, és akkor is, ha a wcben cserélik a kukát...
2017. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

De itt nemcsak a tamponról van szó. Nők, ti nem használtok tisztaságibetétet, törlőkendőt, stb? Az ilyesmiket azért általában a wc-ben szokás intézni. És akkor a wc papír gurigáról már ne is beszéljünk...

Én amúgy nagyon ritkán intézem az ilyen jellegű dolgaimat idegen wc-ben, de azért adódhat úgy a helyzet, hogy erre kényszerül az ember. Ha csak egy szimpla kisdologra megyek máshol wc-n, és látom, hogy nincs szemetes, akkor is felmerül bennem a kérdés, hogy ezt az itt lakók hogy intézik. Már csak azért is, mert én mindig használok törlőkendőt, igen, pisilés után is, szóval itt már kisebb probléma adódik.

2017. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!