Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Húz a műanyag ablak, mi tegyek?

Húz a műanyag ablak, mi tegyek?

Figyelt kérdés
5 éves nyílászárók egyszerűen ömlik be a hideg, nagyon elvagyok keseredve, már voltak kint nálam valamit állítgattak, sziloplaszttal kinyomtak valamit, de semmi. A szomszédom kijött, le döbbenten tapasztalta, hogy nincs Purhab a keret és a fal között. Mit lehet tenni? Egyszerűen már a sírás kerülget, a régi gerébtokos ablakaimon komolyan mondom nem jött ennyire be a hideg. Én már többször nem akarom ezeket kihívni.
2017. dec. 14. 02:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Pénzem nem sok van, tehát a házat nem tudom szétverni.
2017. dec. 14. 02:34
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Csináld meg. Azt hogy sírsz azzal nem leszel előrébb.

Járj utána hogy lehet neg csinálni, és bizony meg lehet tanulni neked is.

Nő létedre is.

2017. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Öt éve ...ki volt az a b@rom,aki egy(több) műa.ablakot berakott csak "úgy" PURhab nélkül?

Én a helyedben(szerintem a legolcsóbb,ha nem tudod megcsinálni) feladnék egy hirdetést pl. a Jófogáson...valami ilyesmit,hasonlót...


Ablakbeépítő,vagy hozzáértő szakit keresek...

Roszzul berakott ablakaimhoz keresek embert,aki körbe tudná PUR~habozni..

Egy flakon elég lehet(1500)+ kérjen óránként 2-t+ kiszállás. Karácsony előtt nem jó,de 5~8 körül bele kell férjen--ha nem BPesten laksz.

2017. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a szomszéd hogyan állapította meg, hogy nincsen purhab?
2017. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy ponton meg bontottuk a falat.
2017. dec. 14. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Oké.

Akkor az a legegyszerűbb megoldás, hogy az ablak mellett befúrtok több helyen is körbe, és belenyomtok utólag purhabot.

Ami kitüremkedik majd, az meg késsel levágjátok, ha megszáradt.

Ennyi!

2017. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van egy üvyeskezű ember a háznál, akkor véssétek ki, nyomjátok ki purhabbal, mand vakoljátok vissza. Nem nagy dolog, fél nap alatt megvan minden ablak és még én is megtudnám csinálni nőként. Azonban ennek csak akkor állj neki, ha konkrétan hézag van a keret és a fal között.

Viszont sokat számít az ablak is. Nálunk is baromi hideg van az ablakok környékén, pedig műanyag, 10 éves ablakok vannak. Mi felszereltettünk redőnyöket mindenhova, esténként és szeles idöben le vannak húzva, nagyon sokat számít, észrevettük a fűtésszámlán és nem volt eszeveszett drága.

2017. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Maga az ablak minőségével nincs gond a vadakat ön szoktam állítani. Most így télen nem merem szét bontani a házat, nehogy valami gond legyen. Valahogy átvészelem, max oda tuszkolok valami plédet, rossz törölközőt.
2017. dec. 15. 21:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Vadakat :) xD tehát a vasalaton
2017. dec. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!