Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eos tartozás volt 2006-os...

Eos tartozás volt 2006-os villanyszámla. Eladta a justitia zrt -nek aki végrehajtóval beszedette a pénzt. Most ujra jött a végrehajtótól követelés, de most az Eos kéri ismét ugyanazt amit eladott. Felháboritó, hova lehet Fordulni panasszal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Bemutatod a kifizetett adósságról az igazolást a mostani követelőnek.
2017. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így az OTP és az Invitel telefon társasággal.Kb 3 év után követelték,hogy fizessem be újra a tartozást,de cuppantak,mert gondosan megőriztem a számlákat,de ha nem így lett volna,akkor megint fizetettem volna.Ezt eljátszák a potya pénzért,pedig a telefont a társaság irodájában rendeztem,nem a végrehajtó cégnél.

Bemutatod a befizetési igazolást és bőnyálazzanak.

2017. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem elírás? Valóban 2006? Az már rég elévült!
2017. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez MINDEN szolgáltató megjátsza.
2017. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eos felé a tartozás 80 e ft.voltMiskolci közjegyzökön keresztül intézték kb egyéve ,és lett belőle .160 ef.Akkor adta el a tartozást a justitia zrt-nek.Azt fizettük ki részletekben .És most ujra a 80 e ft-ot kéri az Eos+avégrehajtásidijjat ami 6600 ft.Az összeg egy helyen azonos. Hova lehet fordulni ha a végrehajtónál nem tudjuk elintézni a törlést,mert szerintem semmi jóra nem lehet számitani,mertez egy maffia.Ügyészsé,rendórség?kapuska
2017. dec. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!