Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet jobb lakni Londonban...

Hol lehet jobb lakni Londonban vagy New Yorkban?

Figyelt kérdés
LÉCCI ÍRJATOK ÉRVEKET IS!
2010. jún. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egyeni dolog. Ha engem kerdezel, en nagyon szeretek az USA-ban elni, nem laknek Angliaban, de egyik nagyvarosba sem koltoznek sehol. Nagyon rossz a kozlekedes, az a hatalmas tomeg, szemelytelenseg. Viszont az amerikai kisebb varosok nagyon jok!
2010. jún. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%
Én legszívesebben az Usábana élnék.. szal sztem New York jobb ;)
2010. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%

A legjobb lakni.

A szép MAGYAR hazában.

2010. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Londonban borzalmas, az angolok nagyon primitivek. New York talan jobb, azt nem tudom.
2010. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem tudom nekem egyik hely sem tetszett ott eles szempontjabol. Ucso hozzaszolonak igaza van az angolok nagyon primitivek... de az ameriakiak sem sokkal okosabbak... London nagy tul nyuzsi idojaras pocsek. New York ugyszinten tul nagy, nagyok a dugok, nyaralni visszamennek de nem laknek ott egy percig sem.
2010. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nem gondolom,hogy az angolok primitívek,inkább segítőkészek és kedvesek,nekem nincs velük semmi negatív tapasztalatom.New Yorkban viszont még nem voltam,így nem tudok véleményt írni,de mivel én nem szeretem a nyüzsgést,talán Angliában szívesebben élnék ,de nem Londonban.
2010. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Londonban jobb lakni, akinek Londonban jobb.

Akinek New Yorkban jobb, annak New Yorkban jobb lakni,

2010. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nagyvárosban minek? Nem tudnám elképzelni még Bp.-en sem az életem...

Angliában voltam kint többször is és egylátalán nem primitívek az angolok!!! Ha te is normális vagy velük, akkor nagyon kedvesek és segítőkészek! :)

Ismerek amcsikat is, akik rettenetesen lenézik a "keleti" embert, azt hiszik kb. hogy mi itt barlangban lakunk és nem ismerjük a modern civilizációt! Elég buták és bunkók tudnak lenni, nyilván nem szabad általánosítani, tehát eleve elég hülyeség a kérdés is...

2010. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

azert irtam h primitivek az angolok mert: az igaz h segitokeszek es nyiltak es kedvesen fogadnak. de ha el kell intezni vmit akkor mig otthon a burokraciaba bukik bele az ember, ott meg az h problema megoldo kepesseguk egyenlo a nullaval. ha vki nem fogja a kicsi kezet az adott pozicioban keptelen onalloan dontest hozni. mindenre ido kell es turelem kivarni mig megcsinalja a feladatot. tobbszor kell elmagyarazni mindent.

az amcsik meg butak. ja nem lehet altalanositani mert vannak kivetelek.

en Londonban maga az idojaras miatt nem laknek, hideg es allandoan esik az eso.

New York meg tul nyuzsgos. en mar nyugira vagyok nem hajszara.

en kulvarosban lakom egyebkent, nagyvaros kulvarosaban, es ott csend es nyugalom van. semmi szin alatt nem koltoznek be a CBD-be.

2010. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!