Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki mar 18 evesen vagy elobb...

Aki mar 18 evesen vagy elobb elkoltozott otthonrol, hogy csinalta? Tanulas mellett hogy keresett annyi penzt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
El mentek dolgozni és esti tagozaton jártak suliba meló után,úgy este 10 ig.
2018. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 ev alatt nem lehet esti tagozaton suliba jarni nem?
2018. jan. 7. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

18 év alatt sehogy.

Ne dőlj be mindenféle szövegnek!

Mentek rokonhoz, baráthoz, vagy hajléktalankodnak valahol, ha olyan tűrhetetlen volt otthon a helyzet.

18 év alatt, tanulás mellett semmilyen diák vagy egyéb munkával nem lehet annyit keresni, hogy valaki szobát, lakást béreljen és még magát is eltartsa.

Kiskorúnak nem is ad ki lakást tisztességes ember.

Legfeljebb olyan, aki futtatja, vagy használja a nyomorultat.

2018. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vagy a szülei vettek egy lakást.

Vagy magán tanuló vagy és olyan munkád van ami sok pézt hoz.

2018. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam, mikor egyedül maradtam egy állami bérlakásban. (Akkoriban ez volt a trend.) Mivel nem akartam intézetbe kerülni, senkinek sem szóltam róla, hanem éjjelente jártam vagont rakni. Feketén és félpénzért. A sulit folytattam, csak sokkal több kávé fogyott.

De ez még az átkosban történt. Hogy ma mihez kezdenék, fogalmam sincs.

2018. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok ismerösöm 13/14 évesen kollégista lett. Voltak páran akik hétvégén se jártak haza. 18 évesen végzel az iskolával ha szakmát tanulsz. Ugy pedig nem nagy dolog egy szobát bérelni.
2018. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!